Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Nowoczesna elewacja na domach z poddaszem: modne projekty domów


Projekty domów z poddaszem użytkowym to nie tylko tradycyjne projekty domów w stylu dworkowym. Wygodny i funkcjonalny dom z poddaszem może mieć także dużo bardziej współczesny charakter. Wpływ na to ma nowoczesna bryła budynku i efektowne elewacje zewnętrzne domu.

Projekty domów z poddaszem użytkowym bez garażu lub z garażem w bryle budynku to najpopularniejsze projekty domów, budowane dla kilkuosobowej rodziny. Są wygodne i funkcjonalne, umożliwiają komfortowy układ wnętrza z podziałem na strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. Zajmują mniej miejsca na działce niż projekty parterowe o tej samej powierzchni, doskonale wyglądają zarówno wśród wiejskich, jak i miejskich krajobrazach.

Projekty domów w stylu dworkowym powoli zastępowane są przez nowoczesne domy z poddaszem, które są nie tylko tanie w budowie, ale i późniejszym użytkowaniu. Ich współczesna architektura wyróżnia się prostą bryłą, zaplanowaną w kształcie kwadratu czy prostokąta, które niweluje ryzyko powstawania nieszczelności. Najczęściej są to projekty z dachem dwuspadowym, który również jest prosty i tani w budowie, łatwy do uszczelnienia i wykończenia, gwarantuje również wygodną przestrzeń pod skosami na poddaszu.

Projekty domów nowoczesnych charakteryzuje również zupełnie inna niż w przypadku dworków elewacja. Kontrastowe zestawienie białych ścian z ciemną dachówką to wyznacznik obowiązujących trendów architektonicznych. Aby skorygować optycznie nieco prostą bryłę budynku, poprawić jej proporcję i urozmaić budynek, architekci dodatkowo wykorzystują fragmenty wykończone drewnem, blachą, klinkierem czy kamieniem. Duże przeszklenia, wypełniające światłem wnętrza oraz szklane balustrady balkonów nadają budynkom lekkości.

Projekty domów z poddaszem w stylu nowoczesnym można wyselekcjonować z naszej bazy za pomocą wielofunkcyjnej wyszukiwarki.

Nowoczesna elewacja na domach z poddaszem: modne projekty domów (projekt domu DZW WYJĄTKOWY 3 CE - DOM DW1-73)

Nowoczesna elewacja na domach z poddaszem: modne projekty domów (projekt domu DZW WYJĄTKOWY 3 CE – DOM DW1-73)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).