Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Okna kolankowe: ciekawe projekty domów z poddaszem


Projekty z poddaszem pozwalają na ciekawą aranżację poddasza, nie tylko ze względu na skosy, które mogą stać się dekoracją wnętrza, ale również dzięki oknom dachowym. Atrakcyjnym rozwiązaniem doświetlającym i urozmaicającym poddasze są okna kolankowe.

Okno kolankowo łączy standardowe okno dachowe z zespolonym z nim za za pomocą specjalnego kołnierza dolnym oknem, które może być nieotwieralne lub otwieralne, zarówno rozwiernie jak i uchylnie. Okno dachowe jest więc przedłużone w dół o dodatkowy element, co znakomicie doświetla wnętrze na poddaszu.

Co istotne, okna kolankowe, poza doświetleniem poddasza, zwiększają również pole widzenia przez okno. Nie patrzymy tylko w niebo, jak w przypadku standardowych okien dachowych, ale mamy również widok np. na przydomowy ogród, co zwiększa wrażenia estetyczne osób przebywających na poddaszu.

Na zewnątrz okna kolankowe w atrakcyjny sposób podkreślają współczesny charakter domu. Jeżeli chcemy zamontować okna kolankowe, ścianka kolankowa nie może być niższa niż 85 cm.

Okna kolankowe: ciekawe projekty domów z poddaszem (projekt domu AC Olaf G2 ENERGO PLUS CE - DOM AF7-85)

Okna kolankowe: ciekawe projekty domów z poddaszem (projekt domu AC Olaf G2 ENERGO PLUS CE – DOM AF7-85)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).