Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty małych domów z drewna do 60 mkw


Mały dom drewniany to propozycja dla osób, poszukujących rozwiązania na niewielką działkę na wsi. Nasze projekty małych domów z drewna są atrakcyjną alternatywą do zakupu mieszkania, z której chętnie korzystają seniorzy, marzący o spokojnym azylu poza granicami miasta.

Mimo niewielkiej powierzchni użytkowej, projekty domów z drewna do 60 mkw spełniają wszystkie potrzeby dwuosobowej rodziny. W projektach przewidziano komfortowy podział na strefę dzienną i nocną, otwarcie wnętrz na taras i ogród, nie zapomniano także o funkcjonalnej strefie gospodarczej, czyniącej budynek całkowicie niezależnym.

Projekty domów dla seniorów to najczęściej domy drewniane. Nasza największa baza gotowych projektów domów przewiduje jednak także i inne formy zabudowy. Dużą popularnością cieszą się projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małej rodziny, która być może w przyszłości będzie potrzebować dodatkowego pokoju z przeznaczeniem np. na sypialnię dla odwiedzających rodziców dzieci.

Projekty domów drewnianych buduje się szybko, a ich dużą zaletą jest niesamowity mikroklimat, jaki powstaje we wnętrzu. To propozycja dla osób chcących mieszkać w zgodzie z naturą. Dużym walorem tej technologii jest również akumulacja ciepła – dom z drewna jest przyjemnie chłodny latem, a zimą „oddaje” zgromadzone ciepło do wnętrza.

Projekty małych domów z drewna do 60 mkw, zarówno budynków mieszkalnych, jak i letniskowych, można wyselekcjonować z naszej bazy za pomocą wielofunkcyjnej wyszukiwarki.

Projekty małych domów z drewna do 60 mkw (projekt domu ARX D142 wersja drewniana CE - DOM RX5-28)

Projekty małych domów z drewna do 60 mkw (projekt domu ARX D142 wersja drewniana CE – DOM RX5-28)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).