Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty domów parterowych na wąską działkę: wygodne i nowoczesne


Dla właścicieli małych i wąskich działek optymalnym rozwiązaniem wydają się domy dwukondygnacyjne: z poddaszem użytkowym lub pełnym piętrem. Jednak nasza pracownia oferuje im także komfortowe projekty domów parterowych, które i na jednym poziomie gwarantują fantastyczny układ wnętrz, dostosowanych do potrzeb kilkuosobowej rodziny.

Projekty domów parterowych do 100-120 mkw, zaplanowane na rzucie regularnego prostokąta, można budować na wąskich działkach. W naszej bazie znajdują się projekty domów parterowych na wąską działkę z kalenicą i prostopadłą, i równoległą do ulicy – wybór optymalnego rozwiązania uzależniony jest od usytuowania działki, a także od wymagań, jakie narzucone są przez Warunki Zabudowy, wydane przez gminę.

Projekty domów parterowych na wąską działkę mają zaplanowany wygodny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń na jednej kondygnacji. Strefa dzienna jest tu wyraźnie oddzielona od strefy nocnej, co zapewnia domownikom wyjątkowy codzienny komfort. W projekcie przewidziane są także pomieszczenia dodatkowe: gospodarcze i techniczne, które poprawiają funkcjonalność budynku.

Dla osób, które nie wiedzą jeszcze, jak duży dom będzie im potrzebny w przyszłości, polecamy projekty domów parterowych z poddaszem do późniejszej adaptacji. Rozbudowa domu parterowego może być trudna lub wręcz niemożliwa na wąskiej działce – projekty z poddaszem do adaptacji umożliwią powiększenie powierzchni mieszkalnej na tej samej powierzchni zabudowy.

Projekty domów parterowych z garażem, jak i bez garażu, które łatwo wybudujemy na wąskich działkach, wyselekcjonować można z naszej bazy za pomocą wielofunkcyjnej wyszukiwarki.

Projekty domów parterowych na wąską działkę: wygodne i nowoczesne (projekt domu ARX D51 Justyna z garażem CE - DOM RX1-51)

Projekty domów parterowych na wąską działkę: wygodne i nowoczesne (projekt domu ARX D51 Justyna z garażem CE – DOM RX1-51)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).