Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Wiata garażowa przy domu: gotowe projekty


Wiata garażowa zajmuje mniej miejsca na działce niż garaż. Jest też prostsza i tańsza w budowie. Można ją wykonać na każdym etapie inwestycji, jednak ciekawą alternatywą są gotowe projekty domów jednorodzinnych z wiatą, znajdującą się od razu w realizowanej budowie. 

Projekty domów z wiatą garażową są tak opracowane, by miejsce postojowe tworzyło harmonijną całość z domem jednorodzinnym. Wykończenie wiaty komponuje się z elewacją zewnętrzną domu – wykonane w tej samej stylistyce podkreśla reprezentacyjny charakter budynku. Projekty małych domów posiadają najczęściej wiatę o ażurowej, lekkiej konstrukcji, która nie przytłacza budynku i jednocześnie daje możliwość jego efektownego udekorowania.

Architekci przykładają również wagę do właściwego usytuowania wiaty. Znajduje się ona z boku domu, z dala od przewidzianej na salon strefy dziennej, połączonej z tarasem. Wiatę warto zaplanować na północy lub wschodzie – południowa i zachodnia elewacje powinny być zarezerwowane na duże przeszklenia, łączące salon z ogrodem.

Nasza pracownia oferuje projekty domów z wiatą garażową w różnych opcjach. Są tu zarówno małe domy parterowe, jak i z poddaszem użytkowym, a także duże domy piętrowe wzbogacone o wiatę. Warto zwrócić uwagę również na projekty domów z garażem i dodatkową wiatą, która zapewni zmotoryzowanej rodzinie kolejne miejsce postojowe.

W naszej bazie znajdują się także projekty wiat, które wybudować można przy już istniejącym budynku.

Wiata garażowa przy domu: gotowe projekty (projekt domu DL Heros 4 z wiatą garażową CE - DOM RK1-44)

Wiata garażowa przy domu: gotowe projekty (projekt domu DL Heros 4 z wiatą garażową CE – DOM RK1-44)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).