Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Ciekawe projekty nowoczesnych domów z poddaszem użytkowym


Projekty domów z poddaszem użytkowym przestają kojarzyć się już wyłącznie z dworkową, podmiejską zabudową. Coraz większą popularność zyskują projekty domów w stylu nowoczesnym: eleganckie, stylowe i wykończone zgodnie z obowiązującymi trendami wille. 

Pracownia DOM.pl oferuje projekty domów z poddaszem użytkowym w tysiącach fantastycznych opcji. Komfortowe i funkcjonalne, zachwycają doskonale opracowanym układem wnętrz, zapewniającym kilkuosobowej rodzinie wygodę na najwyższym poziomie. Czytelny podział na strefy, bogate zaplecze gospodarcze, garaż w bryle budynku, duże przeszklenia zapewniające słoneczne i ciepłe wnętrza – nowoczesne projekty domów z poddaszem użytkowym gwarantują całkowitą niezależność i maksimum użyteczności.

Projekty domów w nowoczesnym stylu wyróżnia prosta architektura, sprzyjająca łatwej budowie i energooszczędności. Podwyższone parametry cieplne, troska o prawidłowy względem stron świata rozkład wnętrz oraz wyposażenie w alternatywne źródła ciepła, oparte o odnawialne źródła energii czynią z nich domy tanie w użytkowaniu, bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Piękne elewacje, zgodne z obowiązującymi trendami, wpisują te projekty w każde otoczenie. Modne zestawienie drewna, betonu czy kamienia na tle śnieżnobiałych tynków i kontrastowane ciemną kolorystyką dachu sprawiają, że projekty domów nowoczesnych prezentują się niezwykle efektownie i reprezentacyjnie.

Nasza wielofunkcyjna wyszukiwarka umożliwia wyselekcjonowanie z oferty pracowni projektów spełniających wszystkie wymagania konkretnej rodziny. Określić w niej można nie tylko podstawowe parametry, jak powierzchnia użytkowa czy kąt nachylenia dachu, ale także liczbę i funkcję pomieszczeń, dodatkowe elementy architektury, jak np. wykusz czy ogród zimowy, a także stylistykę.

Ciekawe projekty nowoczesnych domów z poddaszem użytkowym (projekt domu CPT Koncept 33 CE - DOM CP1-38)

Ciekawe projekty nowoczesnych domów z poddaszem użytkowym (projekt domu CPT Koncept 33 CE – DOM CP1-38)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).