Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Polecane projekty domów parterowych z garażem na wąską działkę


Projekty domów parterowych, opracowane na rzucie regularnego prostokąta, to polecane rozwiązanie dla posiadaczy wąskich działek. Pokryte dwuspadowym dachem, o prostej konstrukcji i wygodnych do aranżacji wnętrzach, projekty domów są niedrogie w budowie i późniejszym użytkowaniu.

Projekty domów parterowych na wąską działkę zwykle przewidują dodatkowo garaż, harmonijnie dobudowany do boku bryły budynku. Usytuowany na północnej stronie stanie się dodatkowym buforem cieplnym, chroniącym wnętrza przed wiatrem i chłodem. Na drugim krańcu budynku dobre projekty domów przewidują przestronną i wypełnioną światłem strefę dzienną, z salonem najczęściej połączonym z jadalnią i kuchnią.

Wygodna komunikacja prowadzi zaś do strefy nocnej domowników. W zależności od potrzeb rodziny, nasze projekty domów parterowych przewidują dwie, trzy, a nawet więcej sypialni oraz duże, wygodne – często jasne – łazienki.

Polecane projekty domów parterowych na wąską działkę posiadają także pomieszczenie gospodarcze z przeznaczeniem na kotłownię. W dużym wnętrzu przewidziane jest także miejsce na składowanie narzędzi ogrodowych czy innych niezbędnych w każdym gospodarstwie przedmiotów. Dzięki przestronnemu pomieszczeniu właściciele wąskich działek nie muszą ich dodatkowo zabudowywać składzikami czy budynkami gospodarczymi, oszczędzając miejsce na najmniejszy chociażby przydomowy ogród.

Wygodne, funkcjonalne i zapewniające całkowitą niezależność projekty domów parterowych na wąską działkę wyselekcjonować można z naszej bazy za pomocą wielofunkcyjnej wyszukiwarki.

Polecane projekty domów parterowych z garażem na wąską działkę (projekt domu HP SMART B CE - DOM HP1-92)

Polecane projekty domów parterowych z garażem na wąską działkę (projekt domu HP SMART B CE – DOM HP1-92)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).