Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Piękne projekty domów z garażem z boku


Projekty domów z garażem występują w wielu opcjach, które dostosować można do własnych oczekiwań i warunków zabudowy posesji. Chętnie budowane są projekty domów z garażem dobudowanym do ściany bocznej, który nie tylko pozwala łatwiej usytuować dom na działce, ale także daje ciekawe możliwości aranżacyjne.

Projekty domów z garażem z boku budynku to duża oferta spośród naszych gotowych projektów. Są wśród nich zarówno domy parterowe, jak i z poddaszem użytkowym. Garaż dobudowany do ściany bocznej może być na równi z fasadą budynku lub nieco cofnięty poza jej linię, co nada przedniej fasadzie bardziej reprezentacyjny wygląd.

Projekty domów z garażem i poddaszem użytkowym bardzo często ciekawie wykorzystują powierzchnię nad garażem. Jeżeli garaż znajduje się w bryle budynku, powierzchnię nad nim można wykorzystać na dodatkowy pokój. Jeżeli zaś projekty domów mają garaż dobudowany do ściany bocznej, wówczas daje on możliwość aranżacji bardzo atrakcyjnego miejsca wypoczynkowego.

Na stropodachu, pokrywającym garaż, aranżuje się taras, na który wyjście jest z jednej z sypialni na poddaszu. Takie projekty domów są chętnie wybierane przez inwestorów, którzy planują na poddaszu komfortową i funkcjonalną strefę nocną.

Piękne projekty domów z garażem w różnych opcjach można wyselekcjonować z naszej największej bazy za pomocą wielofunkcyjnej wyszukiwarki, określając parametry dostosowujące wyniki do indywidualnych oczekiwań rodziny.

Piękne projekty domów z garażem z boku (projekt DOM PW2-47)

Piękne projekty domów z garażem z boku (projekt DOM PW2-47)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).