Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Ultranowoczesne projekty domów energooszczędnych


Projekty domów w nowoczesnym stylu cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Oprócz wyjątkowego wyglądu, sprzyjają energooszczędności, obniżającej koszty użytkowania i poprawiającej komfort mieszkania. W naszej największej bazie gotowych projektów znaleźć można również ultra nowoczesne projekty domów, zachwycające oryginalną, odważną konstrukcją, niebanalnymi materiałami elewacyjnymi i wnętrzami, które są jednocześnie wypełnione światłem i chronione przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Są to projekty domów w stylu skandynawskim, nazywane popularnie „nowoczesnymi stodołami”. Prosta, bardzo oszczędna bryła budynku jest tania w budowie, a jednocześnie niweluje ryzyko powstawania nieszczelności. Do wnętrza nie dociera wiatr z północy, dzięki niewielkim przeszkleniom znajdującym się na najzimniejszej fasadzie. Przeszklone południe zapewnia optymalne doświetlenie i dogrzanie wnętrz – po tamtej stronie znajduje się najczęściej przestronny, rodzinny salon.

Ultra nowoczesne projekty domów są ekonomiczne w budowie, energooszczędne w użytkowaniu i ekologiczne. Projekty te zapewniają możliwość instalacji urządzeń opartych na odnawialnych źródłach energii – koszt użytkowania budynku jest znacznie niższy w porównaniu do standardowych rozwiązań, a odpowiednio dogrzane i wentylowane pomieszczenia zapewniają zdrowie domownikom i poprawiają komfort ich życia.

Inwestorom poszukującym nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, proponujemy kategorię „Super Nowoczesne Domy„. Wyselekcjonowane zostały tam wyjątkowe projekty domów jednorodzinnych, spełniające zaostrzone wymogi dotyczące efektywności energetycznej, piękne w swojej prostocie, komfortowe i niezwykle funkcjonalne.

Ultranowoczesne projekty domów energooszczędnych (projekt DOM TK1-11)

Ultranowoczesne projekty domów energooszczędnych (projekt DOM TK1-11)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).