Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Popularne projekty domów z ogrzewaniem gazowym


Na sposób ogrzewania domu warto zdecydować się już na etapie wyboru projektu. Niekiedy warto bowiem przewidzieć osobne pomieszczenie na kocioł.

Ogrzewanie gazowe nie zawsze wymaga osobnej kotłowni, jak to jest w przypadku kotłów na paliwo stałe. Niemniej, dobre projekty domów przewidujące ogrzewanie gazem często przewidują niewielkie pomieszczenie gospodarcze, w którym można zamontować piec gazowy.

O ile w przypadku ogrzewania paliwem stałym w kotłowni można wydzielić jedynie miejsce na składowanie opału, o tyle pomieszczenie gospodarcze z kotłem gazowym pełni często dodatkową funkcję domowego składzika czy pralni z suszarnią.

Planując kotłownię, warto przejrzeć projekty domów, w których została ona zaplanowana już na etapie opracowania. Architekci nie tylko wydzielają najlepsze miejsce na pomieszczenie gospodarcze, oddzielając je od pomieszczeń mieszkalnych, ale także zapewniają korzystny dostęp, planując je np. obok garażu czy przewidując dodatkowe wyjście na ogród.

Oczywiście doprojektowanie kotłowni może się odbyć na etapie adaptacji projektu, tu jednak liczyć się trzeba z tym, że kotłownia powstanie kosztem sąsiednich pomieszczeń.

Popularne projekty domów z ogrzewaniem gazowym (projekt DOM PC1-70)

Popularne projekty domów z ogrzewaniem gazowym (projekt DOM PC1-70)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).