Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Nowoczesne i unikatowe projekty domów piętrowych


Projekty domów w nowoczesnym stylu to nie tylko oszczędne bryły, które charakteryzują projekty domów typu „nowoczesne stodoły”. W naszej największej bazie gotowych projektów przedstawiamy również ofertę na unikatowe projekty domów o nieszablonowej konstrukcji, które z pewnością zachwycą wymagających miłośników oryginalnych rozwiązań.

Unikatowe projekty domów piętrowych to ciekawa oferta, zróżnicowana pod względem powierzchni czy funkcji i liczby pomieszczeń. Wszystkie projekty domów z tej kategorii wyróżnia jednak wyjątkowa konstrukcja, która doskonale odpowiada najnowszym trendom, w jakich opracowane są wille miejskie.

Elewacje, jakie mają unikatowe projekty domów piętrowych, opracowano efektownie zestawiając różne materiały, takie jak drewno, kamień, blacha czy beton, uzyskując oryginalne kompozycje w najmodniejszych kolorach. Takie elewacje nie tylko urozmaicają i eksponują budynek z otoczenia, ale również korygują jego kształt. Cechą charakterystyczną nowoczesnych domów piętrowych są również duże przeszklenia, które ze względów na energooszczędność znajdują się najczęściej na południowej stronie.

Oprócz wyjątkowej estetyki zewnętrznej, projekty domów piętrowych w stylu nowoczesnym wyróżniają się komfortowym, przestronnym wnętrzem, w którym dominują otwarte przestrzenie, łączące funkcje kilku pomieszczeń. We wnętrzu często pojawia się antresola, potęgująca efekt przestronności.

Nowoczesne i unikatowe projekty domów piętrowych (projekt DOM AE8-35)

Nowoczesne i unikatowe projekty domów piętrowych (projekt DOM AE8-35)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).