Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Funkcjonalne projekty domów z kotłownią na paliwo stałe


Decyzję o rodzaju ogrzewania domu jednorodzinnego warto podjąć jeszcze przed wyborem projektu. Dostosowany do sposobu ogrzewania projekt domu nie będzie wymagał dodatkowych prac adaptacyjnych, polegających np. na doprojektowaniu kotłowni, kosztem sąsiednich pomieszczeń.

W naszej największej bazie gotowych projektów domów znaleźć można projekty domów z kotłownią na paliwo stałe, która jest wpisana w dom już podczas opracowania projektu. To zagwarantuje inwestorowi optymalny układ pomieszczeń mieszkalnych, zaplanowanych przez architekta z troską o komfort i funkcjonalność.

Nasza pracownia oferuje zarówno projekty domów bez garażu z kotłownią, jak i projekty domów z kotłownią za garażem bądź w bezpośrednim jego sąsiedztwie. Jeżeli wybieramy projekty z garażem ulokowana przy nim kotłownia to najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu wymiana opału może odbywać się bez konieczności wchodzenia do strefy mieszkalnej. W garażu można też przewidzieć dodatkowe miejsce na składowanie opału.

Projekty domów z kotłownią na paliwo stałe wyselekcjonować można z naszej bazy za pomocą wielofunkcyjnej wyszukiwarki. Oferta na projekty domów z kotłownią jest naprawdę duża i zróżnicowana pod wieloma względami. To sprawia, że już na etapie wyboru projektu znaleźć można idealne rozwiązanie odpowiadające potrzebom rodziny i wymaganiom miejscowego planu zagospodarowania, a adaptacja projektu polegać będzie wyłącznie na dostosowaniu go do warunków lokalnych, a nie kosztownych pracach związanych z wyszukaniem odpowiedniego miejsca na kotłownię.

Funkcjonalne projekty domów z kotłownią na paliwo stałe (projekt DOM HP1-25)

Funkcjonalne projekty domów z kotłownią na paliwo stałe (projekt DOM HP1-25)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).