Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Zainspiruj się! Zobacz projekty domów od środka


Projekty domów w naszej pracowni prezentowane są w formie szczegółowych wizualizacji, które ukazują każdą elewację planowanego domu, rzut wnętrz oraz plan sytuacyjny na działce. Co ciekawe jednak, w naszej największej bazie gotowych projektów można także zobaczyć projekty domów od środka. Aranżacje wnętrz, proponowane przez architektów do niektórych gotowych projektów domów, dają obraz tego, jak będzie wyglądał dom po wybudowaniu, jaki przewidziano w nim rozkład wnętrz i jaką konkretne pomieszczenie pełni funkcję.

Kategoria Z wnętrzami oprócz standardowej wizualizacji budynku z zewnątrz, zawiera również projekty wnętrz zaproponowane przez architekta. Przemyślane aranżacje komponują się ze stylem, w jakim został zaprojektowany cały dom.

Wystrój wnętrza w klasycznym dworku z poddaszem nawiązuje do mieszczańskiego stylu. Tradycyjne materiały wykończeniowe są w stonowanych kolorach, przepych widać czasem w wyposażeniu: stylizowanych meblach, atrakcyjnych dodatkach i dekoracjach. Projekty domów w stylu tradycyjnym podzielone są na wygodne strefy: dzienną, nocną i gospodarczą, a pomieszczenia zwykle rozdzielone są ściankami, zamknięte i dostępne głównie dla domowników.

Inaczej wyglądają od środka projekty domów w stylu nowoczesnym. Tu dominują otwarte, jasne i przestronne przestrzenie. Prostota i minimalizm łączyć się z materiałami najwyższej jakości. Atrakcyjne kontrasty zestawiające tradycyjne materiały, jak kamień czy drewno ze stalą i szkłem komponują się ze współczesną bryłą budynku.

Oczywiście projekty wnętrz to tylko propozycja architekta, z której czerpać można jedynie inspiracje. To, jak będzie wyglądał dom jednorodzinny od środka zależy od gustu, stylu bycia przyszłych mieszkańców, a także od… zmian w projekcie, jakie zlecą oni do wykonania na etapie adaptacji projektu. Warto bowiem pamiętać, że architekt adaptujący, dostosowując projekty domów do warunków zabudowy, może także zmienić funkcje niektórych pomieszczeń, zmienić ustawienia ścianek działowych czy doprojektować lub usunąć okna lub drzwi, dopasowując projekty domów do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora.

wnętrze projektu DOM DW1-86

Zainspiruj się! Zobacz projekty domów od środka (wnętrze projektu DOM DW1-86)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).