Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Tanie w budowie projekty domów z poddaszem do adaptacji


Projekty małych domów parterowych są szybkie i tanie w budowie, umożliwiają dobre zagospodarowanie niewielkiej nawet działki. Brak schodów wewnętrznych i ulokowanie wszystkich pomieszczeń mieszkalnych na jednej kondygnacji sprawia, że są to polecane projekty domów dla rodzin z małymi dziećmi lub dla osób starszych. Wybierając jednak projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji w późniejszym terminie można łatwo rozbudować dom o dodatkowe pomieszczenia, jeżeli dzieci podrosną lub rodzina się powiększy.

Projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji to liczna oferta dostępna w naszej pracowni. Są to popularne projekty domów szczególnie wśród młodych rodzin, rozpoczynających dopiero dorosłe życie. Możliwość zamieszkania w gotowym domu na parterze sprawia, że są to projekty domów tanich w budowie i utrzymaniu. Adaptacja poddasza w późniejszym terminie pozwala na powiększenie przestrzeni mieszkalnej o nowe pomieszczenia, przy czym koszty budowy domu mogą być tu rozłożone na kilka lat, w zależności od planów konkretnej rodziny.

Chcąc w przyszłości rozbudować dom warto wybrać projekty domów z poddaszem do adaptacji, które już na etapie opracowania mają dobrany odpowiedni kąt nachylenia dachu, wysokość ścianki kolankowej czy układ konstrukcyjny więźby dachowej, przewidziane jest także odpowiednie miejsce na schody wewnętrzne. Rozbudowa domu jest więc prosta i szybka.

Tanie w budowie projekty domów z poddaszem do adaptacji (projekt AC Liv 3 CE)

Tanie w budowie projekty domów z poddaszem do adaptacji (projekt AC Liv 3 CE)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).