Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Klasyczne i nowoczesne projekty domów z kominkiem


Kominek w salonie to marzenie większości osób zamieniających mieszkanie na dom jednorodzinny. Ciepło domowego ogniska sprawia, że salon staje się przytulnym wnętrzem, w którym toczy się rodzinne życie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, projekty domów oferty naszej pracowni w przeważającej większości mają zaplanowany kominek w salonie. Co istotne, jest on częścią nie tylko klimatycznych domków w tradycyjnym stylu, ale także ultranowoczesnych budynków jednorodzinnych.

Projekty domów z kominkiem w salonie zapewniają dodatkowe źródło ciepła we wnętrzu. Kominek zaplanowany jest najczęściej w najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniu, wokół którego skupia się życie rodzinne. Często stanowi on umowną granicę pomiędzy częścią wypoczynkową a jadalnianą czy kuchenną. W kategorii „Z wnętrzami” możemy obejrzeć projekty domów od środka i zobaczyć, jak architekci przewidzieli aranżację wnętrza z kominkiem.

Projekty domów z kominkiem dodatkowo wyposażone są w pomieszczenie gospodarcze, w którym składować można opał. Może ono dodatkowo służyć jako schowek, czasem jest wydzieloną powierzchnią w garażu. Zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach architekci dodatkowo przewidują miejsce do składowania drewna tuż obok kominka, co nie tylko ułatwia użytkowanie, ale również świetnie prezentuje się we wnętrzu.

Projekty domów z kominkiem wyselekcjonować można z naszej największej bazy gotowych projektów za pomocą wielofunkcyjnej wyszukiwarki.

Klasyczne i nowoczesne projekty domów z kominkiem (wnętrze projektu SD Balos B CE)

Klasyczne i nowoczesne projekty domów z kominkiem (wnętrze projektu SD Balos B CE)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).