Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty domów z użytkowym poddaszem: mariaż tradycji z nowoczesnością


Projekty domów z użytkowym poddaszem są chętnie wybierane przez osoby planujące budowę domu dla kilkuosobowej rodziny. Funkcjonalny układ wnętrza z przejrzystym podziałem na strefę dzienną i nocną, miejsce na dodatkowe pomieszczenia gospodarcze czy techniczne, a także dodatkowe elementy architektoniczne, nadające budynkowi prestiżowy wygląd sprawiają, że projekty z poddaszem nie wychodzą z mody.

Najpopularniejsze projekty domów to od wielu lat projekty domów w dworkowym stylu, nawiązujące do szlacheckiej tradycji polskiej zabudowy. Coraz częściej wypierane są one jednak przez ultra nowoczesne projekty domów tzw. „nowoczesne stodoły”, które swoją nazwę zawdzięczają prostej, zwartej bryle bez dodatkowych elementów architektonicznych, pokrytej dwuspadowym dachem.

Nasze biuro projektowe, oferujące największą liczbę gotowych projektów, oferuje również projekty domów z poddaszem dla miłośników architektonicznych kompromisów. Projekty domów z poddaszem użytkowym o ciekawie wyeksponowanej elewacji, wykonanej z modnych materiałów wykończeniowych, pokrywającej klasyczną konstrukcję dworkową to piękne projekty domów, które w udany sposób łączą tradycję z nowoczesnością.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą na projekty z poddaszem. Nasi doradcy chętnie pomogą wybrać projekt domu idealny do potrzeb każdej rodziny, a także – po bezpłatnej analizie warunków zabudowy – dobiorą rozwiązanie zgodne z wymaganiami gminy.

Projekty domów z użytkowym poddaszem: mariaż tradycji z nowoczesnością (projekt ZA Dom w Oregonie 2G CE)

Projekty domów z użytkowym poddaszem: mariaż tradycji z nowoczesnością (projekt ZA Dom w Oregonie 2G CE)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).