Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Komfortowe projekty domów parterowych na wąską działkę


Choć projekty domów na wąską działkę najczęściej występują jako domy z poddaszem użytkowym czy domy piętrowe, to w naszym biurze znaleźć można również komfortowe, jednorodzinne projekty domów parterowych na wąską działkę.

Aby optymalnie zagospodarować wąski teren, powierzchnia zabudowy domu jednorodzinnego powinna być niewielka w stosunku do względnie dużej powierzchni użytkowej. Dlatego projekty domów na wąską działkę najczęściej przewidują rozkład wnętrz na dwóch kondygnacjach. Niemniej, w naszej pracowni oferującej największą liczbę projektów gotowych do wyboru, znaleźć można również wygodne dla kilkuosobowej rodziny projekty domów parterowych na wąską działkę.

Projekty domów parterowych na wąską działkę są zaplanowane w kształcie długiego prostokąta, tak by na jednej kondygnacji zmieścił się ciąg pomieszczeń komfortowych dla wszystkich domowników. Zwykle są to projekty domów małych na wąską działkę, których powierzchnia nie przekracza 120 mkw. Na takiej powierzchni znajduje się jednak przejrzysty i wygodny rozkład wnętrz, podzielony na strefę dzienną i nocną.

W naszej bazie znaleźć można zarówno projekty domów na wąską działkę z garażem, jak i bez garażu, z podpiwniczeniem lub bez. Zmiany w projekcie, np. dodanie częściowego czy całkowitego podpiwniczenia budynku można dokonać na etapie adaptacji projektu do warunków zabudowy.

Dla inwestorów, którzy jeszcze nie zdecydowali, jak duży dom jest im potrzebny w przyszłości, polecamy projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji w późniejszym terminie. Takie projekty domów jednorodzinnych na wąską działkę także można znaleźć w naszej pracowni.

W wyselekcjonowaniu projektów idealnie dopasowanych do warunków zabudowy oraz oczekiwań rodziny pomoże wielofunkcyjna wyszukiwarka projektów, dostępna na naszych stronach.

Komfortowe projekty domów parterowych na wąską działkę (projekt Mój dom Manienka CE)

Komfortowe projekty domów parterowych na wąską działkę (projekt Mój dom Manienka CE)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).