Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Polecane projekty domów z poddaszem użytkowym do 120m


Polecane projekty domów z poddaszem użytkowym do 120m to funkcjonalne i komfortowe rozwiązanie dla kilkuosobowej rodziny. Dostępne w naszej pracowni projekty domów do 120m dopasować można do każdej działki, komponując je zarówno z zabudową miejską, jak i terenami wiejskimi czy leśnymi.

Projekty domów z poddaszem użytkowym do 120m zapewniają przejrzysty i wygodny dla rodziny układ wnętrza, optymalnie rozłożony na względnie niewielkiej powierzchni zabudowy. Z tego powodu są to często projekty domów na wąską działkę, zajmują bowiem dużo mniej miejsca niż projekty domów parterowych o tej samej powierzchni użytkowej.

Projekty domów z poddaszem użytkowym do 120m przewidują zwykle rodzinną strefę dzienną na parterze, natomiast na poddaszu znajdują się prywatne pomieszczenia domowników: sypialnie, pokoje dziecięce, łazienki. Dodatkowo, dobre projekty domów zakładają jeszcze jeden pokój na parterze, który zaadaptować można na pokój gościnny, domowe biuro czy pokój seniora. Pomieszczenia gospodarcze i techniczne zwiększają komfort życia w budynku.

W naszym biurze dostępne są zarówno projekty domów bez garażu, jak i z garażem w bryle budynku. Dobrym rozwiązaniem dla młodych rodzin, które nie wiedzą jeszcze, jak duży dom będzie im potrzebny w przyszłości, są dostępne w wielu rodzajach projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji.

Projekty domów z poddaszem użytkowym do 120m można wyselekcjonować z naszej bazy za pomocą wielofunkcyjnej wyszukiwarki, określając nie tylko powierzchnię użytkową, ale również liczbę pomieszczeń, kąt nachylenia dachu, stylistykę czy dodatkowe elementy architektoniczne, jak np. lukarny, wykusze czy taras, łączący dom z ogrodem.

Polecane projekty domów z poddaszem użytkowym do 120m (projekt DN DIONA MAŁA BIS CE)

Polecane projekty domów z poddaszem użytkowym do 120m (projekt DN DIONA MAŁA BIS CE)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).