Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Najpiękniejsze projekty domów z dachem dwuspadowym


Najpiękniejsze projekty domów z dachem dwuspadowym zachwycają nowoczesną prostotą i eleganckim nawiązaniem do tradycji. To udany mariaż, który cieszy się dziś największą popularnością.

Projekty domów z dachem dwuspadowym to najczęściej pełne uroku projekty z poddaszem, choć w naszym biurze projektowym można znaleźć również projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym bez garażu lub z garażem w bryle budynku. Zapewniają komfortowy rozkład wnętrza dla kilkuosobowej rodziny, przewidując zarówno otwartą, rodzinną strefę dzienną, jak i prywatność i spokój w strefie sypialnianej. Dodatkowe pomieszczenia gospodarcze i techniczne, nie ograniczając nadto powierzchni użytkowej, poprawiają funkcjonalność użytkową budynku.

Projekty domów z dachem dwuspadowym to zwykle projekty domów tanich w realizacji. Ich prosta i zwarta bryła oraz dach pozbawiony dodatkowych załamań i elementów architektonicznych są łatwe i szybkie w budowie, ograniczają straty materiałów budowlanych oraz niwelują błędy wykonawcze. Co więcej, oszczędna konstrukcja minimalizuje także ryzyko powstawania mostków termicznych, przez które mogłoby uciekać ciepło z wnętrza domu. Projekty domów z dachem dwuspadowym zaliczane są więc często do projektów energooszczędnych, są zatem nie tylko tanie w budowie, ale i użytkowaniu.

Najpiękniejsze projekty domów z dachem dwuspadowym zachwycają także wykończeniami elewacji, która poprawia proporcje domu i optycznie koryguje ich prosty kształt. Elewacja utrzymana w nowoczesnym stylu wyróżnia dom wśród sąsiedniej zabudowy i doskonale eksponuje go zarówno w mieście, jak i na terenach podmiejskich.

Piękne projekty domów z dachem dwuspadowym (projekt Dom przy Oliwkowej NH CE)

Piękne projekty domów z dachem dwuspadowym (projekt Dom przy Oliwkowej NH CE)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).