Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej w stylu nowoczesnym


Dostępne w naszej pracowni projekty bliźniaków zachwycają konstrukcją, przejrzystym układem wnętrza i architektonicznymi detalami, zapewniającymi komfort wszystkim mieszkańcom. Dostępne są zarówno w tradycyjnym stylu, jak i bardzo nowoczesnym. To drugie rozwiązanie jest szczególnie polecane inwestorom, którzy poszukują dwurodzinnych domów na wąską działkę w mieście – nowoczesna stylistyka doskonale komponować się będzie z miejską infrastrukturą.

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej to rozwiązanie dla dwóch rodzin, chcących mieszkać blisko siebie, jednocześnie zachowując pełną prywatność. Składają się z dwóch segmentów – projekt domu i jego lustrzane odbicie – o takim samym układzie wnętrza. Projekty domów w zabudowie bliźniaczej zajmują mniej miejsca niż dwa domy jednorodzinne, dzięki temu umożliwiają funkcjonalną, dwurodzinną zabudowę na mniejszej działce, której koszt również podzielony jest na dwie rodziny. Wspólna ściana i dach również obniżają koszty budowy.

W ofercie naszej pracowni znaleźć można nowoczesne, ale i eleganckie projekty domów bliźniaków na wąską działkę, która najczęściej spotykana jest w miastach. Współczesna elewacja, nieszablonowe rozwiązania architektoniczne i detale, zapewniające prywatność w gęstej zabudowie sprawiają, że nowoczesne projekty domów w zabudowie bliźniaczej świetnie prezentują się w miejskiej przestrzeni.

Nowoczesne projekty domów w zabudowie bliźniaczej (DCE TWIN MODERN A - BLIŹNIAK CE)

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej w stylu nowoczesnym (DCE TWIN MODERN A – BLIŹNIAK CE)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).