Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Polecane projekty domów z wiatą garażową


Wiata garażowa to ciekawa i tańsza alternatywa dla garażu, wbudowanego w bryłę budynku.

Nasza pracownia oferuje zarówno projekty domów z wiatą garażową w tradycyjnym, dworkowym stylu, jak i domy dla miłośników oryginalnego, nowoczesnego designu. Te pierwsze to najczęściej projekty domów parterowych lub z użytkowym poddaszem. Ich klasyczny wygląd z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym domu na podmiejskie tereny z większą działką, na której oprócz wiaty zaplanować można efektowny ogród. Drugą kategorię stanowią ultranowoczesne projekty domów, idealnie komponujące się z miejską infrastrukturą. Są to projekty domów piętrowych, często z płaskim dachem, choć ich budowa nie zawsze jest możliwa z uwagi na obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania.

Projekty domów z wiatą garażową są też dobrym rozwiązaniem na wąskie działki. Wiata garażowa zajmuje mniej miejsca, jest również tańsza w budowie niż garaż. Przylegając do jednej ze ścian budynku nie tylko daje miejsce na postój auta, ale również urozmaica bryłę budynku, a jej efektowne wykończenie może stać się prawdziwą dekoracją budynku.

Projekty domów z wiatą garażową (projekt AC EX 10 z wiatą soft CE)

Projekty domów z wiatą garażową (projekt AC EX 10 z wiatą soft CE)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).