Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Polecane projekty domów jednorodzinnych do późniejszej rozbudowy


Niewielkie projekty domów parterowych to doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku dla rozpoczynających dorosłe życie młodych ludzi. Wybór odpowiedniego projektu pozwoli im jednak na łatwą rozbudowę w późniejszym czasie, gdy rodzina się powiększy i mały dom może nie być wystarczający.

Polecane projekty domów jednorodzinnych do późniejszej, prostej i szybkiej rozbudowy to popularne projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji. Są to komfortowo zaplanowane domy, w zależności od potrzeb i warunków działki bez garażu lub z garażem w bryle budynku. Przejrzysty program funkcjonalny parteru tworzy przede wszystkim wygodną strefę dzienną z salonem i kuchnią oraz dodatkowym pokojem, który na pierwszym etapie służyć może młodej parze.

Te projekty domów parterowych umożliwiają późniejszą rozbudowę o mieszkalne poddasze, na którym zaplanowane zostaną sypialnie, pokoje dziecięce, druga łazienka i garderoba. Prace adaptacyjne nie stwarzają większych problemów, gdyż projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji już w czasie opracowania mają dobrany odpowiedni kąt nachylenia dachu, wysokość ścianki kolankowej czy układ konstrukcyjny więźby dachowej. Na rzucie parteru zaprojektowana jest również klatka schodowa pozwalająca przyszłym mieszkańcom na wykorzystanie powierzchni poddasza.

Polecane projekty domów jednorodzinnych do późniejszej rozbudowy są to najczęściej projekty już dziś spełniające zaostrzone normy dotyczące izolacyjności, które zaczną obowiązywać w przyszłości. Domy stają się więc atrakcyjną inwestycją w energooszczędność. Projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji są więc nie tylko tanie w budowie, dzięki podziałowi budowy na etapy, ale również generują niższe koszty użytkowania budynku.

Polecane projekty domów jednorodzinnych do późniejszej rozbudowy (projekt SD Sarti B CE)

Polecane projekty domów jednorodzinnych do późniejszej rozbudowy (projekt SD Sarti B CE)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).