Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Niewielkie i tanie w budowie projekty domów do 90m2


Nasza wielofunkcyjna wyszukiwarka projektów pozwala na wyselekcjonowanie projektów nie tylko pod względem wielkości, ale również dodatkowych parametrów, dostosowujących dom do indywidualnych potrzeb rodziny.

Niewielkie projekty domów do 90m2 mogą być zarówno domami parterowymi, jak i z użytkowym poddaszem. Wyszukując projekty domów do 90m2 możemy określić liczbę sypialni, łazienek czy dodatkowe rozwiązania funkcjonalne. Wybierając małe i tanie w budowie projekty domów możemy wskazać również na rodzaj dachu – najtańszy i najprostszy w budowie jest dach dwuspadowy, – a także kształt budynku, niwelujący ryzyko powstawania nieszczelności, łatwy i stosunkowo tani w realizacji.

Nasze projekty domów do 90m2 to zarówno domy nowoczesne, o ciekawej i oryginalnej architekturze oraz elewacji, jak i popularne projekty domów w stylu dworkowym. Dobrze przemyślany układ wnętrza zapewniają wysoki komfort i niezbędne poczucie prywatności 3-5 osobowej rodzinie.

Projekty domów do 90m2 (projekt HM Familiaris IV CE)

Projekty domów do 90m2 (projekt HM Familiaris IV CE)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).