Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty domów parterowych tanich w budowie


Projekty domów parterowych tanich w budowie to nie zawsze małe domy jednorodzinne. Koszty budowy często zależą bowiem nie tylko od powierzchni budynku, ale także innych cech charakterystycznych budownictwa ekonomicznego.

Projekty domów parterowych tanich w budowie to domy o prostej, zwartej bryle budynku, pokrytej najczęściej dwuspadowym dachem, o prostokątnym lub kwadratowym rzucie. Im prostsza bryła budynku i dachu, tym mniejsze koszty budowy. Dobre projekty domów parterowych to także takie, które przewidują sąsiedztwo kuchni z łazienką – poprowadzenie instalacji będzie wtedy prostsze i tańsze.

Wybierając projekty domów parterowych tanich w budowie warto zwrócić również uwagę na układ pozostałych pomieszczeń i wybrać taki, który nie ma rozbudowanej sieci komunikacyjnej: holi, korytarzy, które łącząc wszystkie pomieszczenia zlokalizowane na jednej kondygnacji, mogą zabierać za wiele powierzchni użytkowej.

O wygodzie i niższych kosztach budowy domu parterowego świadczy w dużej mierze brak konieczności budowy schodów wewnętrznych, które w domu piętrowym nie dość że zabierają powierzchnię użytkową, to dodatkowo podwyższają znacznie koszty budowy. Brak schodów powoduje, że projekty domów parterowych tanich w budowie są chętnie wybierane przez rodziny z małymi dziećmi czy osoby starsze.

Jedna kondygnacja mniej obciąża fundamenty, zatem choć muszą mieć one większą powierzchnię, to jednak oszczędności wynikają z ich mniejszej nośności. Budowa domu parterowego jest tańsza niż np. domu piętrowego również z powodu zdecydowanie szybciej i prościej prowadzonych robót budowlanych. Łatwość budowy konstrukcji domu eliminuje także ryzyko błędów wykonawczych i późniejszych kosztownych przeróbek. Z szacunkowymi kosztami budowy można zapoznać się wybierając projekty domów parterowych tanich w budowie z kosztorysem.

Projekty domów parterowych tanich w budowie (projekt ZA Dom w Luizjanie 3 z garażem CE)

Projekty domów parterowych tanich w budowie (projekt ZA Dom w Luizjanie 3 z garażem CE)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).