Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty domów z płaskim dachem na wąską działkę


Projekty domów z płaskim dachem to najczęściej nowoczesne domy piętrowe, idealnie komponujące się z miejską zabudową.

Projekty domów z płaskim dachem popularne były w Polsce w latach 70 ubiegłego wieku, kiedy to powstawało mnóstwo charakterystycznych domów – kostek. Projekty domów nowoczesnych z płaskim dachem, dostępne w naszej ofercie, w niczym jednak nie przypominają tych prlowskich – są to najczęściej domy piętrowe, o ciekawej, energooszczędnej bryle, oryginalnie wykończonej elewacji z charakterystycznymi dużymi przeszkleniami, łączącymi dom z ogrodem. Projekty domów z płaskim dachem idealnie komponują się z miejską zabudową, z blokami i biurowcami.

Znaczną część naszej oferty z tej grupy stanowią projekty domów z płaskim dachem na wąską działkę, o które nie trudno w dużych miastach. Zwarta bryła budynku z płaskim dachem pozwala na optymalne usytuowanie na wąskiej działce, a piętrowa zabudowa pozwala na stworzenie komfortowych warunków życia dla kilkuosobowej rodziny.

Zanim wybierzemy projekty domów nowoczesnych z płaskim dachem koniecznie sprawdźmy w miejscowym planie zagospodarowania lub w decyzji o warunkach zabudowy (jeżeli gmina planu uchwalonego nie ma) czy na terenie, na którym znajduje się nasza działka, jest możliwa budowa domu z płaskim dachem. Niestety, w naszym klimacie najczęściej zezwala się na dachy spadziste, które ułatwiają odprowadzanie wody deszczowej. Niemniej, nowoczesne technologie budowy pozwalają uzyskać skuteczną izolację dachów płaskich, co może przyczynić się do zwiększenia popularności tych projektów.

projekty domów z płaskim dachem na wąską działkę (projekt domu Mój dom Irga z garażem CE)

projekty domów z płaskim dachem na wąską działkę (projekt domu ARC Long z garażem CE – DOM AR6-58

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).