Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty domów na usługi agroturystyczne i hotelarskie


Planujesz otworzyć własny pensjonat z usługami agroturystycznymi bądź duży hotel? Nasza oferta skierowana do przedsiębiorców z branży turystycznej jest naprawdę warta uwagi.

Duże hotele czy przytulne pensjonaty, różnią się między sobą nie tylko powierzchnią, ale i funkcjonalnością. Mogą być również zaadaptowane na dom wypoczynkowy, hostel, dom pracowniczy, a nawet akademik. Hotele i pensjonaty można zaadaptować na dowolne warunki działki: nadmorskie, górskie czy wiejskie.

Natomiast kategoria Agroturystyka mają zaplanowane wielopokojowe wnętrza, istnieje w nich możliwość wydzielenia osobnych mieszkań na wynajem – nawet małe domy opracowane zostały z myślą o zakwaterowaniu kilku rodzin. Pokoje do wynajęcia wzbogacone są o sale kominkowe, rekreacyjne, miejsce na grilla czy inne atrakcje dla gości i turystów. To także pomysł na budowę sali weselnej.

Projekty na usługi agroturystyczne

Projekty na usługi agroturystyczne (KBP HOTEL, PENSJONAT CE)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).