Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Zasady realizacji zamówienia


Doświadczenie w sprzedaży internetowej pomogło nam dopracować system obsługi do Państwa wymagań.

Dlatego też, by nasz Klient czuł się pewnie i bezpiecznie jesteśmy z nim w stałym kontakcie telefonicznym. W ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia potwierdzamy je, dając możliwość ewentualnej weryfikacji wybranego projektu i potwierdzenia danych do wysyłki. Klient jest informowany, kiedy projekt został wysłany oraz kiedy paczka powinna do niego dotrzeć. Jeśli przesyłkę realizuje firma kurierska, przekazujemy Klientowi wszystkie dane niezbędne do śledzenia jej drogi u dostawcy. Jeżeli pojawią się niespodziewane komplikacje w realizacji zamówienia, Klient również otrzymuje on nas informację o tym, że czas dostarczenia projektu może się nieco wydłużyć.

 

 

 

Kontakt telefoniczny działa oczywiście w dwie strony. Oddajemy naszym Klientom do dyspozycji infolinie, na których nasi doradcy rozwieją wszelkie wątpliwości.
Pod numerami 801 090 030 lub 22 266 0 800 możecie Państwo uzyskać wszelkie informacje dotyczące zamówionego projektu, terminu realizacji zamówienia.

Ale to nie wszystko!

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji również przed podjęciem decyzji o zakupie danego projektu. Pomogą oni wybrać odpowiedni, a także przyjmą informacje o zmianach, które chcą Państwo wprowadzić do projektu, by dostosować go bardziej do istniejących warunków i możliwości.

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).