Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Warunki zakupu


warunki.jpg

Mając na względzie wygodę naszych Klientów dokładamy starań, by w zasięgu ręki mieli Państwo informacje o zawartości kupowanego projektu oraz dopuszczalnych zmianach bez zgody projektanta.

Warto wiedzieć, że Klient dokonujący zakupów przez Internet, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r., może zwrócić towar w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

Za zakupiony projekt mają Państwo możliwość zapłacić w wybrany przez siebie sposób: przedpłatą na nasze konto, którego numer otrzymują Państwo w zamówieniu lub u dostawcy - listonosza bądź kuriera. Pamiętajmy - cena projektu jest dokładnie taka sama, jak w autorskim biurze. Nie pobieramy żadnych prowizji!

 
 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).