Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

GOSPODARCZE (STAJNIE, OBORY ITP.)
Wizualizacja GARAŻ KT4-76
     
GARAŻ KT4-76

571 m2

Wizualizacja GARAŻ KT2-15
     
GARAŻ KT2-15

27 m2

Wizualizacja DOM PD4-22
     
DOM PD4-22

43 m2

Wizualizacja DOM PT8-15
     
DOM PT8-15

31 m2

Wizualizacja GARAŻ PT4-50
     
GARAŻ PT4-50

244 m2

Wizualizacja GARAŻ PD4-70
     
GARAŻ PD4-70

76 m2

PROJEKTY BUDYNKóW GOSPODARCZYCH Z GARAżEM
 • W dzisiejszych czasach praktycznie każda rodzina ma co najmniej jeden samochód. Szybkość życia, odległości do pracy, ogromna ilość zajęć, na które dowozimy dzieci powoduje, że auto jest jedną z najbardziej potrzebnych rzeczy. Z tego względu budynek gospodarczy z garażem staje się konieczną częścią domu. Jednak nie zawsze można zmieścić sam garaż w bryle budynku. Czasem z uwagi na jego wymiary, a czasem ze względu na estetykę. Wtedy dobrym rozwiązaniem jest postawienie garażu wolnostojącego. Natomiast jeszcze lepszą opcją jest wybranie któregoś z naszych projektów budynków gospodarczych z garażem. Mają one same zalety. Bezwzględnym atutem garażu jest ochrona Twojego samochodu przed opadami oraz różnicami temperatury. Odśnieżanie lub wsiadanie do przegrzanego latem albo przemarzniętego zimą auta nie jest przyjemne. Projekty budynków gospodarczych z garażem to dobre rozwiązanie, gdy w domu brakuje miejsca do przechowywania. Dodatkowe pomieszczenie na pewno ucieszy również majsterkowiczów. Urządzenie warsztatu w pomieszczeniu gospodarczym poza domem wiąże się na przykład z mniejszą uciążliwością dla współmieszkańców. Chodzi tutaj przede wszystkim o hałas, który powodują elektronarzędzia lub piła albo zwyczajny młotek. Zazwyczaj również mamy problem z przechowywaniem jednośladów, takich jak rowery, motocykle, czy skutery. Projekty budynków gospodarczych z garażem na pewno rozwiążą ten problem.
 • Projekty budynków gospodarczych z garażem- dla kogo?

  Projekty budynków gospodarczych z garażem to kolekcja przeznaczona dla osób, które zamierzają wybudować na działce garaż jako budynek wolnostojący. Może być on wykonany z przeznaczeniem na postój samochodów, ale również może być wykorzystywany jako budynek gospodarczy, na przykład na działkach zabudowy zagrodowej albo również jako przydomowy warsztat, pracownia albo zaplecze rekreacyjne. W naszej kolekcji mamy różne rodzaje projektów budynków gospodarczych z garażem.
 • Budynek gospodarczy z garażem- rodzaje

  Garaże mogą być jednostanowiskowe, dwustanowiskowe i trzystanowiskowe. W tej kolekcji mamy bardzo wiele budynków gospodarczych z garażem. Mamy do zaoferowania projekty garaży w stylu tradycyjnym oraz nowoczesnym. Dachy mogą być dwuspadowe, czterospadowe lub płaskie. Wersje z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym są właśnie po to, żeby z łatwością zmieściły się w nich wszystkie sprzęty oraz narzędzia.
 • Budynki gospodarcze z garażem- jakie formalności należy spełnić, żeby je wybudować?

  Nowelizacja ustawy Prawo budowlane z 2015 r. wprowadziła zmiany, które odnoszą się nie tylko do inwestorów, którzy rozpoczynają budowę domu, ale również tych, którzy chcą uzupełnić zabudowę działki na przykład o garaż, wiatę albo budynek gospodarczy. Pamiętajcie o tym, że budynki gospodarcze z garażem wymagają uzyskania pozwolenia na budowę. Jedynym wyjątkiem są wolnostojące parterowe budynki gospodarcze, w tym garaże o powierzchni zabudowy do 35 metrów kwadratowych.
 • Gotowe projekty budynków gospodarczych z garażem- szeroka oferta naszego biura

  Zapraszamy do oglądania naszych gotowych projektów budynków gospodarczych z garażem.
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak /tag-projekty_budynkow_gospodarczych.html, projekty budynków gospodarczych, projekty budynków handlowo usługowych.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).