Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

PROJEKTY MAGAZYNóW
 • W tej kolekcji znajdują się projekty magazynów. Zachęcamy do zapoznania się z nią. Znajdziesz tutaj bardzo wiele projektów budynków garażowo-magazynowych oraz magazynów, wiat o różnych powierzchniach. Budynku zaprojektowane są w technologii murowanej, drewnianej albo stalowej. Mają proste i ekonomiczne bryły, przystosowane do różnorodnych zastosowań funkcjonalnych. W naszej ofercie znajdują się obiekty parterowe i z poddaszem użytkowym. Może być ono zarówno gospodarcze, jak i mieszkalne. W wielu budynkach została też przewidziana część socjalno-biurowa. Dzięki niej można łatwo ją przystosować do innych funkcji. W budynku można stworzyć między innymi: warsztat, myjnię lub hurtownię. Budynki garażowo-magazynowe wyróżniają się tym, że posiadają bramy wjazdowe o powiększonych wymiarach, które umożliwiają garażowanie dużych pojazdów oraz maszyn rolniczych. Przestronne, wielofunkcyjne pomieszczenia można również zamienić na przechowalnię, chłodnię albo halę produkcyjną. Niezwykle funkcjonalne rozwiązanie przewidziano w budynkach garażowo-magazynowych z częścią mieszkalną. Dzięki temu połączyliśmy dwie funkcje w jednym obiekcie. Część mieszkalna znajduje się zazwyczaj w bocznej wydzielonej części budynku lub na poddaszu i ma niezależne wejście. Natomiast występujące w naszej kolekcji budynki garażowo-magazynowe są bardzo uniwersalne. Żeby użytkować budynek w innych celach niż garażowo-magazynowy wystarczy poprosić architekta o to, żeby dostosował obiekt do preferowanej przez inwestora funkcji.
 • Projekty magazynów- dla kogo są przeznaczone?

  Występuje szeroka grupa inwestorów, którym oferujemy projekty magazynów oraz budynków garażowo-magazynowych. Są one zróżnicowane jeżeli chodzi o ich rozmiary i funkcjonalności. Tego rodzaju budynki przydają się na przykład przedsiębiorcom, którzy zajmują się niewielką produkcją i chcą wydzielić w tych magazynach miejsce na warsztat, przechowywanie materiałów oraz wyrobów, a może też i mały sklep? Nasze projekty magazynowe skierowane są również do firm spedycyjnych, które potrzebują dużej powierzchni na składowanie towarów i wielu stanowisk dla samochodów.
 • Magazyn- projekt

  W naszej ofercie mamy projekty magazynów idealnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Mamy wręcz gigantyczne doświadczenie, gdy chodzi o projekty magazynów. To sprawia, że możemy bez problemy przeprowadzić naszych Klientów przez wszystkie etapy budowy hali magazynowej. Zaczynamy o pomocy w znalezieniu odpowiedniej działki pod zabudowę. Opracowujemy projekty magazynów. Zapewniamy naszym klientom stworzenie indywidualnych projektów magazynów, które będą doskonale dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań.
 • Gotowe projekty magazynów- do przechowywania towarów oraz do pracy

  Gotowe projekty magazynów to idealna propozycja dla wszystkich przedsiębiorców. Ceny wynajmu magazynów są bardzo wysokie, więc warto pomyśleć o wybudowaniu własnego.
 • Projekt magazynu- nasza oferta

  Zachęcamy do obejrzenia naszych projektów magazynów. Na pewno uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty budynków handlowych, projekty magazynów murowanych, projekty hal magazynowych.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).