Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

PROJEKTY HAL PRODUKCYJNYCH
 • Nasze projekty hal produkcyjnych są kreatywne, profesjonalne oraz skuteczne. Stawiamy na doświadczenie oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne. Oferujemy projektowanie hal produkcyjnych krok po kroku. Mocno wierzymy w to, że realizacja nawet wielkich projektów może być prosta. Zaczynamy od weryfikacji potrzeb naszych klientów. Spotykamy się z nimi i tworzymy brief. W czasie indywidualnego spotkania nasz zespół projektowy zapoznaje się z priorytetami, preferencjami oraz celami biznesowymi inwestorów. Szczegółowe informacje uzyskujemy dzięki profesjonalnemu briefowi, który wyznacza kierunek pracy projektowej. Na podstawie otrzymanych informacji nasz zespół wykorzystuje zaawansowane narzędzia IT, opracowuje projekt koncepcyjnych i profesjonalną wizualizację obiektu. W dalszej kolejności przygotowujemy wstępną ofertę. Dzięki temu nasi klienci już na początkowym etapie współpracy otrzymuje kompletny projekt koncepcyjny razem ze szczegółową ofertą. Kolejnym etapem jest optymalizacja oferty. Na tym etapie: bierzemy pod uwagę wszystkie poprawki oraz sugestie inwestora, które uzupełniamy o autorskie propozycje oraz jak najlepsze rozwiązania. Spełniamy wszystkie indywidualne oczekiwania inwestora w zakresie konkretnego budżetu.
 • Projektowanie hal produkcyjnych- co nas wyróżnia?

  Projektując hale produkcyjne, opieramy się na naszym innowacyjnym systemie, który umożliwia uzyskanie lekkiej konstrukcjo oraz dużego rozstawu słupów, który jest dopasowany do indywidualnych oczekiwań inwestora. Nawet do 70 metrów bez podpór wewnętrznych. Tak stworzona hala produkcyjna pomieści różne rodzaje ciągów technologicznych. Żeby budowa hali produkcyjnej stanowiła udaną inwestycję, dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół przy realizacji projektu. Projektowanie hal produkcyjnych w naszym biurze architektonicznym polega na dopasowaniu konstrukcji hali do belek podsuwnicowych i wciągarek.
 • Projekt hali produkcyjnej- na co warto zwrócić uwagę?

  Projekt hali produkcyjnej z częścią socjalno-biurową musi wyróżniać się prostotą, funkcjonalnością, oraz łatwością w budowie. Jednocześnie wiemy doskonale o tym, że tego rodzaju obiekt budowlany nie może być prostacki oraz nijaki. W ostateczności inspiracją do stworzenia konkretnej hali produkcyjnej staje się typ produktów, które będą w danym zakładzie wytwarzane. Najczęściej hale produkcyjne są złożone z dwóch głównych brył. Do stalowych hal produkcyjnych często dołączone są budynki socjalno-biurowe. To tylko jedna z naszych propozycji. Możemy dopasować projekt hali produkcyjnej do Twoich indywidualnych potrzeb.
 • Gotowy projekt hali produkcyjnej- nasza oferta

  Szczerze polecamy nasze gotowe projekty hal produkcyjnych. W tej kategorii znajdziesz ich bardzo szeroki wybór. Wybranie gotowego projektu jest tańsze niż tworzenie go na zamówienie.
 • Hala produkcyjna- projekty

  Zachęcamy do przejrzenia naszych projektów hal produkcyjnych. Wykonaliśmy je z wyjątkową starannością. Prezentowane przez nas hale produkcyjne są funkcjonalne. Gwarantujemy bogaty wybór i atrakcyjne ceny.
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty hal, projekty magazynów, projekty hal magazynowych.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).