Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

WIELORODZINNE
Wizualizacja DOM BM5-19
     
DOM BM5-19

151 m2

Wizualizacja DOM BR10-38
     
DOM BR10-38

609 m2

Wizualizacja DOM BM6-73
     
DOM BM6-73

264 m2

Wizualizacja DOM BM7-98
     
DOM BM7-98

609 m2

Wizualizacja DOM BM5-79
     
DOM BM5-79

691 m2

Wizualizacja DOM BM4-10
     
DOM BM4-10

512 m2

Wizualizacja DOM BR10-39
     
DOM BR10-39

701 m2

Wizualizacja DOM MS3-07
     
DOM MS3-07

1 379 m2

Wizualizacja DOM MS2-91
     
DOM MS2-91

4 047 m2

Wizualizacja DOM MS2-27
     
DOM MS2-27

2 009 m2

Wizualizacja DOM ST7-50
     
DOM ST7-50

1 116 m2

Wizualizacja DOM ST3-18
     
DOM ST3-18

1 484 m2

Wizualizacja BUDYNEK ST3-49
     
BUDYNEK ST3-49

852 m2

Wizualizacja DOM ST2-47
     
DOM ST2-47

677 m2

Wizualizacja DOM ST4-15
     
DOM ST4-15

385 m2

PROJEKTY HAL MAGAZYNOWYCH
 • Dobry projekt jest podstawą każdej inwestycji budowlanej. Oprócz wielu aspektów technicznych, rezultat musi też być przyjemnością dla oka, oraz spełniać wszystkie wcześniej ustalone kryteria. Z tego powodu, podejmujemy współpracę wyłączne z najlepszymi specjalistami, aby nasze projekty hal magazynowych zachwycały każdego Klienta. Oferujemy projektowanie hal magazynowych oraz doradztwo. Obiekty, które wychodzą spod desek kreślarskich, współpracujących z naszym biurem projektowym specjalistów, charakteryzują się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale również bardzo dobrym wpasowaniem w istniejącą infrastrukturę. Zwracamy uwagę na wszystkie nawet najdrobniejsze detale, dobieramy materiały budowlane oraz wykończeniowe, wkładając w to bardzo dużo zaangażowania i serca. Bierzemy przy tym pod uwagę zarówno estetykę, jak i bezpieczeństwo, co jest zawsze związane z wykonywaną inwestycją. Oferujemy kompleksowy zakres usług projektowych. W naszej ofercie znajduje się profesjonalny, opierający się na wieloletnim doświadczeniu szeroki pakiet usług architektoniczno-budowlanych. Nasz zespół prowadzi doradztwo w zakresie wyboru działek pod inwestycję, jak również wspiera w zakresie architektury budynku oraz wszystkich szczegółów inżynieryjnych.
 • Projekty hal magazynowych- co można wśród nich znaleźć?

  Odpowiednie składowanie oraz magazynowanie produktów jest bardzo ważnym zagadnieniem dla każdego współczesnego przedsiębiorcy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwania naszych Klientów i w ofercie umieściliśmy następujące projekty hal magazynowych: magazyny handlowe (hurtownie), magazyny przemysłowe (wysokie składowanie) oraz centra logistyczne. Każda firma bez względu na tym produkowanego lub sprzedawanego towaru, potrzebuje miejsca, w którym będzie miała możliwość bezpiecznego, ekonomicznego i właściwego przechowywania swojego towaru. Właśnie dlatego tak ważne są odpowiednio zaprojektowane oraz wybudowane hale magazynowe. Polecamy nasze projekty hal magazynowych.
 • Projekt hali magazynowej- jaki jest jego koszt?

  Większość firm produkcyjnych albo spedycyjnych wcześniej czy później zauważy brak miejsca na biura oraz składowanie towarów. O ile powierzchnie biurowe są dość łatwo dostępne, to pozyskanie lub budowana magazynu jest już poważną inwestycją na wiele lat. W naszej kolekcji mamy dużo projektów hal magazynowych w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do ich oglądania i kontaktowania się z nami. Mamy również możliwość opracowania kosztorysu.
 • Gotowy projekt hali magazynowej- co możemy Ci zaoferować?

  Naszą specjalnością jest projektowanie hal magazynowych. W naszej kolekcji mamy kilkanaście gotowych projektów hal magazynowych i produkcyjnych. Gotowy projekt hali magazynowej jest rozwiązaniem ekonomicznym, które zmniejsza koszty inwestycji oraz czas jej trwania. Przy realizowaniu hal magazynowych staramy się tworzyć obiekty, które bardzo dobrze wkomponują się w już istniejącą infrastrukturę.
 • Hale magazynowe- projekty

  Zachęcamy do przejrzenia projektów hal magazynowych. Zapraszamy do naszego biura!
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty hal, projekty hal produkcyjnych, projekty magazynów.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).