Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

PROJEKTY GARAżY Z PODDASZEM
 • Projekty garaży z poddaszem to kolekcja budynków dedykowana tym, których interesują wielofunkcyjne pomieszczenia garażowe. W ich kategorii znalazły się garaże jedno- oraz dwustanowiskowe. To budynki murowane, ale także drewniane. Niektóre z nich dodatkowo posiadają pomieszczenie gospodarcze, które pełni funkcje: schowka albo warsztatu. Poddasze zazwyczaj to tzw. magazyn na rzeczy, które są rzadziej używane. Niekiedy poddasze jest nieużytkowe. W naszej kolekcji projektów garaży z poddaszem znalazło się sporo nowości. Warto je sprawdzić!
 • Projekt garażu z poddaszem

  Na liście naszych nowości jako pierwszy pojawił się projekt DP Garaż GDS 2-04 CE (DOM PK9-44). To budynek w konstrukcji szkieletu drewnianego. Garaż ten posiada dwa stanowiska oraz pomieszczenie gospodarcze ze schodami na poddasze. Prosta bryła budynku, w kształcie prostokąta gwarantuje niskie koszty budowy oraz szybki czas realizacji projektu. Na poddaszu znajduje się strych, który można zaadaptować na warsztat lub siłownię. Wszystko zależy od pomysłu i kreatywności Inwestora.
  Projekty garaży z poddaszem
 • Garaż z poddaszem

  Z kolei projekt DP Garaż GDS 2 GKK CE (DOM PK9-48) to garaż z poddaszem, dwustanowiskowy, posiadający kuchnię gospodarczą oraz pomieszczenie gospodarcze ze schodami na poddasze. Konstrukcja budynku, podobnie jak poprzednia propozycja, to drewniany szkielet. Dwuspadowy dach oraz prostokątna bryła budynku wpływa na ekonomię budowy, nie obciążając Państwa budżetu.
  Projekty garaży z poddaszem
 • Gotowy projekt garażu z poddaszem

  Zupełnie innym projektem gotowego projektu garażu z poddaszem jest budynek garażu jednostanowiskowego z funkcją mieszkalną - WB-3883 CE (GARAŻ WB1-03). To bardzo atrakcyjny projekt garażu, którego poddasze pełni funkcję małego mieszkania. Na parterze mieści się: przedsionek, niewielka toaleta, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu z kolei mieści się duży pokój dzienny z aneksem kuchennym, przestronna sypialnia oraz łazienka. Dwuspadowy dach, pokryty ciemnozieloną dachówką, oraz prosta bryła, w kształcie prostokąta, gwarantuje niskie koszty budowy oraz późniejszej eksploatacji. Jasna elewacja budynku prezentuje się niezwykle klasycznie.
  Projekty garaży z poddaszem
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty domów jednorodzinnych z poddaszem, projekty garaży z drewna, projekty garaży dwustanowiskowych.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).