Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

GARAż DWUSTANOWISKOWY
Wizualizacja GARAŻ PT4-80
     
GARAŻ PT4-80

276 m2

Wizualizacja GARAŻ PT4-78
     
GARAŻ PT4-78

202 m2

Wizualizacja GARAŻ PT6-07
     
GARAŻ PT6-07

55 m2

Wizualizacja GARAŻ PT4-59
     
GARAŻ PT4-59

157 m2

Wizualizacja GARAŻ PT5-45
     
GARAŻ PT5-45

45 m2

Wizualizacja GARAŻ PT4-58
     
GARAŻ PT4-58

51 m2

Wizualizacja GARAŻ PT5-43
     
GARAŻ PT5-43

53 m2

PROJEKTY GARAżY DWUSTANOWISKOWYCH
 • Przedstawiamy Państwu naszą kolekcję projektów garaży dwustanowiskowych. W przypadku, gdy projekt domu nie ma w sobie garażu lub jest on zbyt mały, a powierzchnia działki będzie dawało możliwość powstania dodatkowego budynku, to warto zastanowić się nad kolejną inwestycją. Garaż dwustanowiskowy zagwarantuje bezpiecznie schronienie dla samochodów. Będzie też mógł pełnić inne funkcje. W najmniejszych garażach dwustanowiskowych standardowo jest przewidziane miejsce na półki z narzędziami, czasem mały warsztat lub miejsce na kosiarkę. W większych budynkach zazwyczaj planuje się dodatkowe pomieszczenie gospodarczy, które będzie przydatne jako zaplecze dla prac ogrodowych. Doskonałym pomysłem jest również zorganizowanie w garażu części rekreacyjnej, z zadaszonym tarasem i kuchnią letnią. Wśród garaży dwustanowiskowych pojawiają się też projekty budynków z poddaszem użytkowym. Tę powierzchnię standardowo wykorzystuje się do przechowywania, ale bardzo często pojawiają się również projekty, w których na drugim piętrze został zaplanowany apartament dla gości o niewielkiej powierzchni.
 • Projekty garaży dwustanowiskowych- co możemy Ci zaoferować?

  Proponowane przez nas kompleksowe projekty garaży dwustanowiskowych biorą pod uwagę zarówno plan architektoniczny oraz konstrukcyjny, jak i szkic instalacji wewnętrznej elektrycznej. Budynek wykonany zgodnie z projektem jest odpowiedni do natychmiastowego użytkowania. Jest od właściwy dla dwóch pojazdów osobowych lub jednośladowych. Projekty garaży dwustanowiskowych mają w sobie kosztorys każdego etapu prac. Od robót wstępnych, po prace wykończeniowe. Projekty garaży dwustanowiskowych obejmują również zgodę projektanta na wprowadzenie w nim dowolnych zmian, zależnie od oczekiwań naszych Klientów.
 • Garaż dwustanowiskowy- projekt

  Budowa własnego domu prawie zawsze jest związana z budową garażu, który może być częścią domu lub osobnym budynkiem. W dodatku często jeden garaż nie jest wystarczający. Wtedy jesteś zmuszony postawić na działce garaż dwustanowiskowy. W wielu gospodarstwach domowych dwa samochody są czymś zupełnie normalnym. Na co trzeba zwrócić uwagę, gdy planuje się budowę garażu? Od czego zależy koszt jego wybudowania? Jakie formalności trzeba załatwić przed budową garażu? Zanim rozpoczniesz budowę warto dowiedzieć się trochę o formalnej stronie tej inwestycji. Czy budowa garażu dwustanowiskowego wymaga pozwolenia? Od 2015 roku można wybudować garaż tylko za zgłoszeniem do odpowiedniego urzędu. Nie ma konieczności ubiegania się o pozwolenie.
 • Gotowe projekty garaży dwustanowiskowych- nasza oferta

  Garaże dwustanowiskowe to jedne z najchętniej wybieranych przez naszych inwestorów projekty. Mamy bardzo wiele gotowych projektów garaży dwustanowiskowych. Można je zrealizować na dowolnej działce. Staramy się, aby były one jak najbardziej uniwersalne.
 • Garaż dwustanowiskowy- projekty

  Jeżeli szukasz interesującego projektu garażu dwustanowiskowego, to zachęcamy do kontaktowania się z naszym biurem architektonicznym. Zapraszamy!
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty domów piętrowych z garażem dwustanowiskowym, projekty garaży wolnostojących z pomieszczeniem gospodarczym, projekty garaży jednostanowiskowych.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).