Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

SZKIELET DREWNIANY
Wizualizacja DOM RX3-17
     
DOM RX3-17

89 m2

Wizualizacja DOM RX2-45
     
DOM RX2-45

76 m2

Wizualizacja DOM RX2-07
     
DOM RX2-07

73 m2

Wizualizacja DOM RX2-94
     
DOM RX2-94

70 m2

Wizualizacja DOM RX5-23
     
DOM RX5-23

44 m2

Wizualizacja DOM RX3-68
     
DOM RX3-68

86 m2

Wizualizacja DOM RX2-38
     
DOM RX2-38

46 m2

Wizualizacja DOM RX3-76
     
DOM RX3-76

92 m2

Wizualizacja DOM RX1-38
     
DOM RX1-38

134 m2

Wizualizacja DOM RX5-08
     
DOM RX5-08

79 m2

Wizualizacja DOM RX5-14
     
DOM RX5-14

46 m2

PROJEKTY DOMóW SZKIELETOWYCH Z KOSZTORYSEM
 • Projekty domów szkieletowych zaprojektowane są w technologii drewnianej szkieletowej. Domy te są chętnie wybierane przez Inwestorów indywidualnych, ze względu na rodzaj materiału konstrukcyjnego, jakim jest naturalne drewno oraz na fakt, że do projektu można dokupić kosztorys. Bardzo często są do projektu domu szkieletowego oferowane kosztorysy lub propozycja budowy projektu za określoną cenę. Faktem jest , że technologia szkieletu drewnianego pozwala wyprodukować ściany i inne elementy konstrukcyjne w fabryce i przewieźć na plac budowy. Drewno, to ekologiczny surowiec, który posiada zdolność do samoregulacji wilgotności. Dzięki temu w drewnianym domu panuje specyficzny mikroklimat, który pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Warto również dodać, że wspomniany mikroklimat sprawia, iż latem w domu panuje chłód, a zimą dom szybko się nagrzewa. Dzięki temu projekt budynku w technologii szkieletowej jest ekonomiczny. Główne zalety domów szkieletowych to szybki czas budowy oraz rozsądny koszt realizacji projektu. Dom szkieletowy można wybudować w ciągu trzech miesiący od wylania fundamentów. Zanim jednak zdecydują się Państwo na projekt domu szkieletowego, należy pamiętać, że domy te są mniej trwałe niż te, budowane w technologii murowanej. Aby zwiększyć trwałość domu szkieletowego, warto wybrać drewno wysokiej jakości, tj. suszone przemysłowo, o maksymalnej wilgotności, nie przekraczającej 18%. Takie drewno sprawdzi się idealnie.
 • Kosztorys budowy domu szkieletowego obejmuje takie elementy jak: cenę projektu oraz koszty: postawienia fundamentów, montażu konstrukcji domu, koszty białego montażu, zakup i podłączenie pieca CO, okna i drzwi, wylewki wewnętrzne oraz koszt wykonania instalacji.
 • Domy szkieletowe z kosztorysem

  Analizując ofertę domów szkieletowych warto zwrócić uwagę, czy jest kosztorys do danego projektu czy nie. Kosztorys domu szkieletowego ułatwi nam zaplanowanie wydatków i ich późniejsza kontrolę w trakcie budowy. Warto wiedzieć ile dany dom szkieletowy będzie kosztował, co jest łatwiejszy gdy kupujemy projekt domu szkieletowego z kosztorysem
 • Projekty domów szkieletowych - kosztorys

  Kosztorys projektu domu szkieletowego to koszt około 400 złotych , do tego należy doliczyć koszt projektu, od 2000 do 4000 złotych. Cena ta jednak uzależniona jest od wielu czynników, takich jak: liczba kondygnacji, okien, ścian, rodzaju dachu (dach dwuspadowy jest najtańszy) oraz rodzaju instalacji grzewczej. Finalny koszt budowy domu szkieletowego może wynieść od około 150 000-250 000 zł w stanie surowym do około 200 000-350 000 zł w stanie deweloperskim.
 • Gotowe projekty domów szkieletowych z kosztorysem

  Decydując się na gotowy projekt domu w technologii szkieletowej, warto starać się o dofinansowanie. W związku z dużym zainteresowaniem ekologią oraz ochroną środowiska Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) udziela dopłat do domów energooszczędnych. Warto więc starannie przygotować projekt oraz cały przebieg inwestycji budowlanej, aby cieszyć się domem o najwyższych standardach energetycznych. Warto przeprowadzić kalkulację ile będzie kosztować doprowadzenie projektu do stanu NF40 , czy NF15, za który to poziom energooszczędności uzyskamy dofinansowanie.
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty domów szkieletowych, projekty domów drewnianych z kosztorysem oraz projekty domów piętrowych z kosztorysem. Polecamy, naprawdę warto.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).