Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

SZEREGOWE
-500zł Wizualizacja DOM AE8-97
     
DOM AE8-97

113 m2

-500zł Wizualizacja DOM AE8-73
     
DOM AE8-73

108 m2

-500zł Wizualizacja DOM AF8-42
     
DOM AF8-42

121 m2

-500zł Wizualizacja DOM AE9-63
     
DOM AE9-63

100 m2

-500zł Wizualizacja DOM AE8-71
     
DOM AE8-71

110 m2

-500zł Wizualizacja DOM AF1-38
     
DOM AF1-38

110 m2

-500zł Wizualizacja DOM AE8-72
     
DOM AE8-72

107 m2

-500zł Wizualizacja DOM AE8-23
     
DOM AE8-23

155 m2

PROJEKTY DOMóW SZEREGOWYCH Z KOSZTORYSEM
 • Projekty domów szeregowych są poszukiwane przez inwestorów, które posiadają działkę o niewielkiej powierzchni. W porównaniu do domów wolnostojących, szeregówki są o wiele tańsze w budowie. Zespół domów szeregowych idealnie wpisze się w infrastrukturę miejską i podmiejską. To doskonała alternatywa dla osób mieszkających w bloku i lubiących towarzystwo sąsiadów. Zaletą domów szeregowych jest jednak większe poczucie swobody, ze względu na osobne wejście do domu, własny ogródek oraz garaż. Zabudowa szeregowa składa się z kilku segmentów, oddzielonych ścianą ogniową. Zanim jednak zdecydują się Państwo na projekt domu szeregowego, warto dokładnie przeanalizować jego kosztorys. W ofercie Pracownia-projekty.dom.pl znajduje się wiele szeregówek z kosztorysem. Oferta projektów domów szeregowych jest bogata, tzn. są dostępne z projektem kosztorysy na indywidualne zamówienie, lub kosztorysy standardowe. Czasami też w ofercie promocyjnej znajdują się kosztorysy w cenie za 1 zł lub w cenie projektu. W każdym wypadku warto zapytać Biuro Obsługi Klienta.Koszty budowy domu szeregowego obejmują: wybór projektu, fundamenty, ściany nośne z betonu komórkowego, ściany działowe, instalacje wentylacyjne oraz strop szeregówki. Należy również pamiętać o materiałach budowlanych. Ich ceny są zróżnicowane. Warto jednak wybrać te lepsze jakościowo, aby niepotrzebnie nie generować kosztów późniejszych napraw.
 • Domy szeregowe z kosztorysem

  Jak już wcześniej wspomnieliśmy, budowa domu szeregowego jest o wiele tańsza niż budowa domu wolnostojącego bądź tzw. bliźniaka. Różnicę tę widać już podczas zakupu działki budowlanej. Mniejsza powierzchnia działki dla domu w zabudowie szeregowej, generuje mniejsze koszty. Warto zaznaczyć też, że wszelkie koszty związane z podłączeniem mediów, zostają podzielone na wszystkich właścicieli działek w danym szeregu. To automatycznie zmniejsza koszty. Co więcej, koszty eksploatacyjne również są dzielone pomiędzy sąsiadami. Tym samym, wybierając dom szeregowy, zapłacą Państwo mniej za wywóz śmieci czy sprzątanie. Aby od razu się przekonać o cenie budowy domów szeregowych warto zamówić je razem z kosztorysem. Zachęcamy również do zapoznania się z projektami domów szeregowych na wąską działkę oraz projektami domów szeregowych z garażem.
 • Projekty domów do zabudowy szeregowej

  Atrakcyjnym projektem domu do zabudowy szeregowej jest projekt KR Malta z garażem CE (DOM KR2-13). Zaletą tego domu jest funkcjonalne rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń. Wyraźny podział na dwie strefy: dzienną i nocną, pozwala mieszkańcom poczuć się w pełni komfortowo. Parter przewiduje jedno przestronne pomieszczenie, które łączy ze sobą kuchnię, salon i jadalnię. Na tej samej kondygnacji mieści się także niewielka toaleta oraz jednostanowiskowy garaż, obok którego znajduje się pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu natomiast zaprojektowano trzy wygodne sypialnie oraz łazienkę z wanną. Bryła budynku jest prosta i zwarta, dzięki czemu koszty budowy domu są tanie.
  Projekty domów szeregowych z kosztorysem
 • Gotowe projekty domów szeregowych z kosztorysem

  Nowoczesne domy szeregowe obejmują więcej niż dwie jednostki mieszkalne, a swoim wyglądem przypominają tzw. bliźniaki. Dużą zaletą domów szeregowych jest przestrzeń wokół zabudowy szeregowej, ze względu na możliwość ciekawego jej zagospodarowania. Drzewa, kwiaty, zadbane trawniki oraz wyjątkowe oświetlenie wpływają na przestrzeń osiedla. Koszty jej utrzymania jest podzielona pomiędzy sąsiadów.
 • Naszych klientów zainteresowały również projekty domów jednorodzinnych piętrowych.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).