Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

Z KOSZTORYSEM
-0zł Wizualizacja DOM OG3-01
     
DOM OG3-01

104 m2

Wizualizacja DOM AF9-76
     
DOM AF9-76

124 m2

Wizualizacja DOM MS4-84
     
DOM MS4-84

120 m2

-0zł Wizualizacja DOM OG2-37
     
DOM OG2-37

95 m2

-0zł Wizualizacja DOM OG1-61
     
DOM OG1-61

176 m2

Wizualizacja DOM OG2-21
     
DOM OG2-21

104 m2

Wizualizacja DOM RZ13-20
     
DOM RZ13-20

172 m2

Wizualizacja DOM OG1-50
     
DOM OG1-50

95 m2

Wizualizacja DOM ST6-71
     
DOM ST6-71

131 m2

Wizualizacja DOM MS5-55
     
DOM MS5-55

120 m2

Wizualizacja DOM ST3-79
     
DOM ST3-79

190 m2

Wizualizacja DOM AF7-92
     
DOM AF7-92

123 m2

Wizualizacja DOM MS5-29
     
DOM MS5-29

118 m2

Wizualizacja DOM AR6-90
     
DOM AR6-90

180 m2

Wizualizacja DOM AE6-07
     
DOM AE6-07

77 m2

PROJEKTY DOMóW PIęTROWYCH Z KOSZTORYSEM
 • Projekty domów piętrowych z kosztorysem to zbiór budynków, które posiadają dwa pełne piętra. Dzięki takiemu rozwiązaniu są one niezwykle wygodne i funkcjonalne. Domy piętrowe są idealnym rozwiązaniem dla rodzin, którym zależy na tym, żeby mieć do dyspozycji wyraźnie rozdzielone strefy. To znaczy wspólną i prywatną. W większości domów znajduje się więc parter ze wspólnymi pomieszczeniami i piętro z pokojami prywatnymi. Projekty domów piętrowych z kosztorysem są również dobrą propozycją dla osób, które są wysokiej i w domu z klasycznym poddaszem nie jest im wygodnie. Domy piętrowe to najbardziej funkcjonalne rozwiązania, w szczególności jeżeli posiadają dwie kondygnacje. Projekty domów piętrowych z kosztorysem cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Bierze się to stąd, że po pierwsze wiedzą od razu, ile będą musieli zapłacić za wybudowanie domu, a po drugie domy piętrowe dają możliwość całkowitego wykorzystania powierzchni domu. Pełne kondygnacje są funkcjonalne i wygodne. Nie tylko dla osób o bardzo wysokim wzroście. W domach piętrowych nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o umeblowanie, ponieważ pomieszczenia bez skosów są wyjątkowo ustawne. Ma się w nich wrażenie większej przestrzeni. Nie tylko dzięki wysokiemu sufitowi, ale również możliwości rozmieszczenia okien na wszystkich ścianach, nie tylko szczytowych, jak to jest w domach ze skosami. Druga kondygnacja może być tak samo dobrze doświetlona jak parter. Z tego względu w naszym projektach domów piętrowych z kosztorysem często umieszczamy przeszklenia na piętrze. Dzięki temu cały dom jest dobrze doświetlony, co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.
 • Projekty domów piętrowych z kosztorysem- jakie są ich zalety?

  Do najważniejszych zalet projektów domów piętrowych z kosztorysem zaliczyć trzeba to, że nie ma skosów na piętrze. Dzięki temu wnętrza pomieszczeń zaprojektowanych na tej kondygnacji można w dowolny sposób aranżować. Są również wygodne w użytkowaniu. Domy piętrowe z kosztorysem bez skosów mają ustawne pomieszczenia na drugim poziomie i możliwość wstawienia okien elewacyjnych, a nie tylko okien połaciowych. Spowodują, że sypialnie i pokoje, które znajdują się na piętrze będą jasne, przestronne. Jeżeli dobrze to rozplanujemy, możesz mieć również widok na ogród.
 • Gotowy projekt domu piętrowego z kosztorysem- nasza oferta

  W gotowych projektach domów piętrowych z kosztorysem znajdziesz szczegółową kalkulację kosztów sporządzoną dla konkretnego projektu. W kosztorysie jest wykaz poszczególnych robót, nakłady na robociznę, sprzęt i materiały. Gdy kupujesz projekt domu z kosztorysem to nie musisz już ponosić kosztów kupna kosztorysu, który jest potrzebny do uzyskania kredytu w banku. W kosztorysach przygotowanych dla konkretnych projektów domów są przyjmowane uśrednione krajowe stawki robocizny oraz średnie lub minimalne ceny materiałów.
 • Dom piętrowy z kosztorysem- rozwiązanie dla Ciebie

  Proponujemy Ci obejrzenie naszych projektów domów piętrowych z kosztorysem. Może któryś z nich Ci się spodoba?
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty domów piętrowych z poddaszem, projekty domów parterowych z kosztorysem oraz projekty domów szkieletowych z kosztorysem. Polecamy, naprawdę warto.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).