Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

DWUSPADOWY
-250zł Wizualizacja DOM BM6-73
     
DOM BM6-73

264 m2

Wizualizacja DOM RZ9-27
     
DOM RZ9-27

161 m2

Wizualizacja DOM MP7-93
     
DOM MP7-93

130 m2

Wizualizacja DOM TZ9-89
     
DOM TZ9-89

150 m2

Wizualizacja DOM MP7-94
     
DOM MP7-94

130 m2

Wizualizacja DOM TZ9-88
     
DOM TZ9-88

150 m2

Wizualizacja DOM MP7-95
     
DOM MP7-95

130 m2

Wizualizacja DOM MP7-96
     
DOM MP7-96

130 m2

Wizualizacja DOM MP7-92
     
DOM MP7-92

130 m2

Wizualizacja DOM TZ2-90
     
DOM TZ2-90

154 m2

-500zł Wizualizacja DOM AE8-67
     
DOM AE8-67

160 m2

Wizualizacja DOM US2-08
     
DOM US2-08

223 m2

PROJEKTY DOMóW PIęTROWYCH Z GARAżEM DWUSTANOWISKOWYM I Z DACHEM DWUSPADOWYM
 • W naszej ofercie mamy projekty domów piętrowych z garażem dwustanowiskowym i z dachem dwuspadowym. Wprowadziliśmy je właśnie po to, żeby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwania. Projekty domów z garażem na dwa samochody są bardzo wygodnym i coraz bardziej poszukiwanym rozwiązaniem. Projekty domów piętrowych z garażem dwustanowiskowym bardzo dobrze sprawdzą się w szczególności wtedy, gdy właściciel domu posiada więcej niż jeden samochód lub gdy rodzinę bardzo często odwiedzają krewni, czy znajomi. Garaż dwustanowiskowy oprócz swojej podstawowej roli, która jest oczywista, może również z powodzeniem spełniać funkcje gospodarcze. Można w nim magazynować przedmioty, których z różnych przyczyn nie chcemy przechowywać w domu. Wśród projektów z garażem duwstanowiskowym znajdą Państwo domy piętrowe z dachem dwuspadowym. Zainwestowanie właśnie w taki dom to bardzo dobra decyzja z tego względu, że duży garaż, nawet jeżeli w chwili budowania domu nie będzie wykorzystywany, to z pewnością przyda się w przyszłości. Posiadanie co najmniej dwóch samochodów w rodzinie staje się powoli standardem, w szczególności, gdy obie osoby mają daleko do pracy, na przykład mieszkają za miastem.
 • Projekty domów piętrowych z garażem dwustanowiskowym z dachem dwuspadowym- idealne połączenie

  Dach dwuspadowy jest najprostszym w wykonaniu i jednocześnie najtańszym rodzajem dachu. Z tego względu nasze projekty domów piętrowych z garażem dwustanowiskowym z dachem dwuspadowym to jedne z najtańszych w późniejszej realizacji. To wszystko sprawia, że są chętnie wybierane przez inwestorów, którzy realizują projekt systemem gospodarczym. Domy z dachem dwuspadowym są równie estetyczne i funkcjonalne, jak domy z dachami wielospadowymi. Dach dwuspadowy jest też energooszczędny ze względu na niskie straty ciepła wiążące się z jego niewielką powierzchnią i małą ilością mostków termicznych. W tej kategorii znajdą Państwo zarówno projekty małych domów z dachem dwuspadowym (100 - 120 m2 powierzchni użytkowej), jak i duże domy (powyżej 160 m2). Niezmienne modny wygląd tego rodzaju projektów, pozwoli cieszyć się wspaniałym i ponadczasowym domem przez wiele długich lat. Jego ogromnym atutem jest również garaż dwustanowiskowy. Pozwoli on ochronić Twoje samochody przed korozją albo ewentualnymi zniszczeniami ze strony wandali. W dodatku w zimie wsiadanie do ciepłego samochodu jest ogromną przyjemnością.
 • Domy piętrowe z garażem dwustanowiskowym z dachem dwuspadowym- co możemy Ci zaproponować?

  Domy piętrowe z garażem dwustanowiskowym z dachem dwuspadowym są bardzo chętnie wybierane przez inwestorów. W tej kolekcji znalazły się zarówno budynki w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym, które przygotowali nasi doświadczeni architekci, aby zapewnić ich przyszłym mieszkańcom jak największy komfort na co dzień.
 • Gotowe projekty domów piętrowych dach dwuspadowy z garażem- nasza oferta

  Znajdziesz tutaj gotowe projekty domów piętrowych dach dwuspadowy z garażem, które mamy nadzieję, że Ci się spodobają. Zapraszamy do przeglądania i kontaktowania się z nami!
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).