Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

CAłKOWITE
Wizualizacja DOM MP7-95
     
DOM MP7-95

130 m2

-15% Wizualizacja DOM TZ2-85
     
DOM TZ2-85

148 m2

Wizualizacja DOM MP7-92
     
DOM MP7-92

130 m2

Wizualizacja DOM MP7-96
     
DOM MP7-96

130 m2

Wizualizacja DOM AS1-03
     
DOM AS1-03

219 m2

-15% Wizualizacja DOM RZ12-05
     
DOM RZ12-05

189 m2

PROJEKTY DOMóW PIęTROWYCH Z PIWNICą
 • W naszej ofercie mamy bardzo duży wybór projektów domów piętrowych z piwnicą. Wbrew pozorom nie są one wcale reliktem przeszłości. Zalety posiadania dodatkowej kondygnacji są doceniane zarówno przez inwestorów, jak i przez projektantów. To rozwiązanie bardzo dobrze się sprawdza na małych lub na wąskich działkach, jak również w budynkach o małym metrażu. Piwnica znajdująca się w projekcie domu ma głownie znaczenie funkcjonalne. Można w niej urządzić garaż, pomieszczenie gospodarcze, pralnię lub wykorzystać do przechowywania narzędzi lub przetworów. W dodatkowej przestrzeni można również umieścić kotłownię na paliwo stałe. Te rodzaj ogrzewania posiada sporo zwolenników oraz wiele zalet. Niestety posiadanie kotła na ekogroszek jest związane z kurzem i brudem w kotłowni. Gdy jednak umieścimy kotłownię w piwnicy, to zapewnimy sobie właściwą izolację od pomieszczeń mieszkalnych i porządek w domu. Żeby tak się stało, trzeba pamiętać o osobnym wejściu. Projekty domów piętrowych z piwnicą doskonale sprawdzą się również na działkach pochyłych i rozwiążą problem wyrównania terenu i spływających wód opadowych.
 • Projekty domów piętrowych z piwnicą- dla kogo?

  Projekty domów piętrowych z piwnicą w szczególności polecamy wszystkim tym osobom, które posiadają niewielkie lub pochyłe działki. W piwnicy może zmieścić się nie tylko garaż, ale również wszystkie pomieszczenia gospodarcze. Piwnica jest doskonałym miejscem na urządzenie w niej warsztatu albo do prowadzenia w niej działalności gospodarczej. W naszej kolekcji znajdziesz bardzo duży wybór projektów domów piętrowych z piwnicą. Dzięki piwnicy można przenieść do niej wszystkie pomieszczenia gospodarcze, a cały parter przeznaczyć na część mieszkalną. Ważne jest również to, że kondygnacje podziemne mogą wykraczać poza obrys parteru.
 • Dom piętrowy z piwnicą- jak wybrać dobry projekt?

  Domy piętrowe z piwnicą mogą być całkowicie lub częściowo podpiwniczone. Gdy wybierasz taki projekt, najpierw upewnij się, na podstawie badań geotechnicznych, czy warunki na Twojej działce są odpowiednie do takiej inwestycji. Wykonanie bardzo wysokiej jakości izolacji w przypadku dużego poziomu wód gruntowych jest skomplikowane i niezwykle kosztowne. Ze względu na stosunkowo wysokie koszty robót ziemnych, wykonanie projektów domów piętrowych z piwnicą jest najbardziej uzasadnione na działkach z lekkim spadkiem. Wiele naszych projektów z podpiwniczeniem zakłada takie wykorzystanie naturalnych warunków ukształtowania terenu.
 • Projekty domów piętrowych podpiwniczonych- czym się charakteryzują?

  Kolekcja projektów domów piętrowych podpiwniczonych jest propozycją dla wymagających inwestorów. W projektach z podpiwniczeniem zazwyczaj znajdują się garaż i pomieszczenia gospodarcze, co jest alternatywą dla problematycznych, na przykład wąskich działek.
 • Gotowe projekty domów piętrowych z piwnicą- nasza oferta

  Gotowe projekty domów piętrowych z piwnicą cieszą się coraz większą popularnością ze względu na to, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Nasi architekci postarali się również o to, żeby projekty były również przyjemne dla oka.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).