Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

PIęTROWE
Wizualizacja DOM WB7-90
     
DOM WB7-90

86 m2

-200zł Wizualizacja DOM SB1-44
     
DOM SB1-44

252 m2

-100zł Wizualizacja DOM SB1-21
     
DOM SB1-21

128 m2

Wizualizacja DOM GW1-07
     
DOM GW1-07

124 m2

Wizualizacja DOM GW1-06
     
DOM GW1-06

248 m2

-500zł Wizualizacja DOM CP1-65
     
DOM CP1-65

94 m2

-500zł Wizualizacja DOM CP1-63
     
DOM CP1-63

94 m2

Wizualizacja DOM NA1-26
     
DOM NA1-26

226 m2

Wizualizacja DOM UP2-22
     
DOM UP2-22

198 m2

Wizualizacja DOM RZ12-05
     
DOM RZ12-05

189 m2

Wizualizacja DOM DC1-08
     
DOM DC1-08

259 m2

Wizualizacja DOM ST4-66
     
DOM ST4-66

238 m2

Wizualizacja DOM WB7-94
     
DOM WB7-94

169 m2

Wizualizacja DOM BM8-26
     
DOM BM8-26

308 m2

PROJEKTY DOMóW PIęTROWYCH DWURODZINNYCH
 • W naszej ofercie mamy bardzo funkcjonalne projekty domów piętrowych dwurodzinnych. Ich realizacja zapewnia ich mieszkańcom wysoki komfort użytkowania budynku na co dzień. W naszych projektach każda ze stref domu została w najdrobniejszym szczególe zaplanowana. Możemy Ci na przykład zaproponować dom o jasnych ścianach elewacji, przełamanych ciepłym brązem oraz szarością za sprawą naturalnych okładzin z kamienia, które bardzo dobrze łączą się z antracytową barwą dachów. Cała bryła w takim przypadku prezentuje się niezwykle nowocześnie i stylowo. Projekty domów piętrowych dwurodzinnych posiadają minimum dwie pełne kondygnacje mieszkalne. W wielu projektach w budynkach zostały uwzględnione poddasza oraz piwnice, żeby jeszcze bardziej zwiększyć przestrzeń użytkową. Oferta projektów domów piętrowych dwurodzinnych jest skierowana przede wszystkim do deweloperów, którzy planują inwestycje komercyjne. Nasze projekty łączą w sobie elegancki wygląd z przestronnością oraz funkcjonalnością. Mają prostą bryłę, przestrzenny układ strefy dziennej i funkcjonalne piętro. Zaletą naszych projektów są również świetnie zaplanowane łazienki, szafy, schowki oraz garderoby.
 • Projekty domów piętrowych dwurodzinnych- dla naprawdę dużej rodziny

  W naszej ofercie mamy bardzo duży wybór domów piętrowych dwurodzinnych. Stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Dzięki nim można zamieszkać w jednym budynku z rodzicami albo z innymi bliskimi osobami, nie tracąc nic ze swojej prywatności. Budynki dwurodzinne są rozplanowane bardzo często na dwa sposoby. Pierwszy z nich polega na tym, że powierzchnię dzieli się na dwa między mieszkańców. Drugą metodą jest wyodrębnienie mniejszego mieszkania, tak zwanej senioratki. W pierwszym przypadku pomieszczenia mogą co prawda znajdować się na jednym poziomie, ale mogą też stanowić dwa osobne mieszkania. Każda z rodzin wtedy będzie mieszkała na osobnej kondygnacji.
 • Dom piętrowy dwurodzinny- dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie?

  Budując dom piętrowy dwurodzinny musisz mieć świadomość, że jest to związane z dużo niższymi kosztami niż w przypadku wybudowania dwóch oddzielnych domów. Projekty domów dwurodzinnych z dwoma wejściami umożliwiają wyposażenie wnętrz dwóch części domu zupełnie inaczej. Dzięki temu każda rodzina może mieć dom, który jest zgodny z jej potrzebami i gustami. Nasze projekty domów piętrowych dwurodzinnych wyróżniają się bardzo dużymi rozmiarami, część z nich ma garaż i dużą działkę obok domu. Nie boimy się realizowania nawet najbardziej niebanalnych i odważnych projektów. Możesz się o tym przekonać, zaglądając do naszej galerii.
 • Projekt domu piętrowego dwurodzinnego- znajdź u nas swój wymarzony!

  Przekonamy Cię o tym, że projekt domu piętrowego dwurodzinnego, to nie musi być tylko klasyczny bliźniak. Nasze projekty wyróżniają się ciekawą architekturą wprowadzamy w życie nowe pomysły. Są funkcjonalne i komfortowe.
 • Projekt domu dla dwóch rodzin- sprawdź, co możemy Ci zaoferować

  Zachęcamy do przejrzenia całej naszej kolekcji projektów domów dla dwóch rodzin.
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty domów piętrowych nowoczesnych, projekty domów z poddaszem użytkowym dwurodzinnych oraz projekty domów piętrowych z garażem. Polecamy, naprawdę warto.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).