Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

BEZ GARAżU
Wizualizacja DOM FM1-12
     
DOM FM1-12

108 m2

Wizualizacja DOM FM1-02
     
DOM FM1-02

100 m2

-20% Wizualizacja DOM AE8-70
     
DOM AE8-70

221 m2

-20% Wizualizacja DOM AE8-65
     
DOM AE8-65

149 m2

Wizualizacja DOM AR2-89
     
DOM AR2-89

121 m2

-20% Wizualizacja DOM AE8-46
     
DOM AE8-46

285 m2

-20% Wizualizacja DOM AE8-42
     
DOM AE8-42

148 m2

-20% Wizualizacja DOM AE8-24
     
DOM AE8-24

156 m2

-20% Wizualizacja DOM AE8-01
     
DOM AE8-01

220 m2

-20% Wizualizacja DOM AE7-99
     
DOM AE7-99

209 m2

-20% Wizualizacja DOM AE6-07
     
DOM AE6-07

77 m2

PROJEKTY DOMóW PIęTROWYCH BEZ GARAżU
 • W naszej ofercie mamy szeroki wybór projektów domów piętrowych bez garażu. Domy bez garażu to ogromna, bardzo urozmaicona kategoria, w której można znaleźć prawie wszystkie możliwe rodzaje budynków. Łączy je to, że nie ma w nich osobnego pomieszczenia na samochód, co jest związane z niższymi kosztami realizacji projektu oraz zazwyczaj mniejszą powierzchnią zabudowy. Domy piętrowe bardzo ładnie się prezentują w wariancie bez garażu. Inwestorzy, którzy decydują się na kupno projektu z tej kategorii nie tylko sporo zaoszczędzą już na etapie budowy, ale również przy późniejszej eksploatacji. Właściciele samochodów mogą również dojść do wniosku, że jest to bardziej korzystne rozwiązanie. Dlaczego? Wynika to stąd, że pojazd, który jest przechowywany w garażu jednocześnie jest narażony na bardzo duże wahania temperatur, w szczególności w zimie. Szybkie topienie się śniegu może przyspieszyć wszystkie procesy korozyjne. W związku z tym istnieje spora grupa przeciwników trzymania samochodu w ciepłym pomieszczeniu. Następny problem jest związany z ogrzewanie pomieszczenia. Garaż, który jest połączony z częścią mieszkalną, większa powierzchnię do ogrzania, a co za tym idzie koszty ogrzewania całego domu.
 • Projekty domów piętrowych bez garażu- komu je polecamy?

  Prezentowana przez nas kolekcja projektów domów piętrowych bez garażu jest kierowana do osób, które z uwagi na wielkość lub na kształt działki, warunki zabudowy narzucone przez Miejscowy Plan Zagospodarowania lub z powodów finansowych są zmuszone do rezygnacji z posiadania garażu. W tej kategorii mamy bardzo różnorodne projekty domów piętrowych. Proponujemy nie tylko domy o prostej bryle pokryte dwuspadowym dachem, ale również domy z lukarnami, podcieniami , wykuszami, wielospadowymi dachami. Nasze projekty z pewnością docenią osoby, które cenią zarówno architekturę tradycyjną, jak i nowoczesną. Domy bez garażu to idealne rozwiązanie również dla tych inwestorów, którzy planują wybudować garaż wolnostojący w późniejszym czasie.
 • Dom piętrowy bez garażu- mnóstwo efektownych projektów

  Dom piętrowy bez garażu to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które posiadają niewielkie działki budowlane albo lubią użytkować garaż jako osobny budynek gospodarczy lub wiatę garażową. Dzięki temu garaż może pełnić również inne funkcje gospodarcze. Może być schowkiem na urządzenia ogrodowe, składem materiałów opałowych lub warsztatem. W naszej kolekcji mamy wiele wariantów domów piętrowych bez garażu. Domy różnią się w zależności od wielkości, funkcji i stylu wykończenia. Gdy szukamy odpowiedniego projektu domu piętrowego bez garażu, to najpierw oszacowujemy jego wielkość, żeby doskonale odpowiadała aktualnym oraz przyszłym potrzebom Twojej rodziny.
 • Domy piętrowe bez garażu- czym się wyróżniają?

  Domy piętrowe bez garażu są wygodne, funkcjonalne i ergonomiczne. Naprawdę warto postawić taki dom na swojej działce.
 • Gotowe projekty domów piętrowych bez garażu- nasza oferta

  Zachęcamy do przejrzenia naszej kolekcji gotowych projektów domów piętrowych bez garażu.
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty domów piętrowych z garażem, projekty domów z poddaszem użytkowym bez garażu oraz projekty domów parterowych bez garażu. Polecamy, naprawdę warto.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).