Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

Z KOTłOWNIą (POW. 6 M2)
RABAT Wizualizacja DOM AP2-21
     
DOM AP2-21

145 m2

RABAT Wizualizacja DOM RS2-11
     
DOM RS2-11

105 m2

RABAT Wizualizacja DOM AP2-22
     
DOM AP2-22

106 m2

RABAT Wizualizacja DOM AP2-18
     
DOM AP2-18

113 m2

RABAT Wizualizacja DOM MS5-65
     
DOM MS5-65

158 m2

RABAT Wizualizacja DOM RS2-21
     
DOM RS2-21

100 m2

RABAT Wizualizacja DOM AP2-20
     
DOM AP2-20

126 m2

RABAT Wizualizacja DOM RS2-12
     
DOM RS2-12

112 m2

RABAT Wizualizacja DOM RK1-48
     
DOM RK1-48

93 m2

RABAT Wizualizacja DOM AF9-64
     
DOM AF9-64

143 m2

RABAT Wizualizacja DOM AP2-34
     
DOM AP2-34

148 m2

RABAT Wizualizacja DOM MS5-04
     
DOM MS5-04

150 m2

RABAT Wizualizacja DOM MA2-46
     
DOM MA2-46

204 m2

RABAT Wizualizacja DOM MS5-81
     
DOM MS5-81

90 m2

RABAT Wizualizacja DOM UF9-82
     
DOM UF9-82

79 m2

RABAT Wizualizacja DOM MS6-50
     
DOM MS6-50

98 m2

RABAT Wizualizacja DOM MS5-66
     
DOM MS5-66

158 m2

RABAT Wizualizacja DOM PW2-81
     
DOM PW2-81

98 m2

RABAT Wizualizacja DOM AP2-33
     
DOM AP2-33

139 m2

RABAT Wizualizacja DOM RS2-15
     
DOM RS2-15

120 m2

RABAT Wizualizacja DOM MS5-12
     
DOM MS5-12

192 m2

RABAT Wizualizacja DOM AF9-71
     
DOM AF9-71

149 m2

RABAT Wizualizacja DOM PW2-82
     
DOM PW2-82

93 m2

RABAT Wizualizacja DOM CP1-72
     
DOM CP1-72

94 m2

PROJEKTY DOMóW PARTEROWYCH Z KOTłOWNIą
 • Projekty domów parterowych z kotłownią są dużym udogodnieniem dla użytkowników, gdyż gwarantują swobodę wyboru paliwa i sposobu ogrzewania domu. Dodatkowym atutem kotłowni jest przestrzeń, którą można wykorzystać jako pralnię bądź składzik. Jest to możliwe, ponieważ nowoczesne modele kotłów nie powodują zanieczyszczeń, tak jak to było wśród starszych modeli. Dzięki temu w kotłowni łatwo można zadbań o czystość i bez problemu możliwe jest przechowywanie rzeczy, które są sporadycznie używane. Kotłownia w projektach domów parterowych umiejscowiona może być w garażu bądź poza nim. Ciekawym rozwiązaniem może być także ulokowanie kotła poza domem, jednak wiąże się to z większymi kosztami budowy, gdyż w takim wypadku należy wybudować osobne pomieszczenie i wykonać system połączeń z centralnym ogrzewaniem w domu.
 • Projekty domów parterowych bez garażu, z kotłownią

  W naszej ofercie pojawiły się nowości wśród projektów domów parterowych bez garażu, z kotłownią. Warto zwrócić uwagę na projekt ARN Mokka 2 CE (DOM RS 1-78). To mały dom parterowy, który idealnie wpisuje się w każde otoczenie. I to wielkomiejskie, i wiejskie. Mimo małych rozmiarów, projekt posiada przytulne pokoje, toaletę dla gości oraz pomieszczenie gospodarcze. Podział na strefę dzienną i nocną jest komfortowym rozwiązaniem dla mieszkańców. Część użytkowa mieści w sobie salon z jadalnią oraz dużą kuchnię ze spiżarnią. Projekt ten nie posiada garażu. Pomieszczenie gospodarcze, z bezpośrednim wyjściem na taras, pozwala zainstalować kocioł na paliwo stałe. Część nocna z kolei mieści w sobie trzy komfortowe sypialnie oraz łazienkę z wnęką na pralkę.
  Projekty domów parterowych z kotłownią
 • Inny projekt warty uwagi to ARP Tracja 5 CE (DOM AP2-40). Idealnie mieści się na niedużej działce, a jego prosta konstrukcja zdecydowanie obniża koszty budowy. Projekt nie przewiduje garażu. Część użytkowa mieści w sobie kuchnię ze spiżarnią oraz salon z jadalnią. Istnieje również możliwość oddzielenia kuchni od salonu ścianką działową. Pozostała część projektu zawiera strefę nocną, która składa się z trzech pokoi, łazienki, osobnej toalety, pralni i dużej kotłowni z wyjściem na zewnątrz. Możliwe jest zainstalowanie ogrzewania gazowego oraz ogrzewania na paliwo stałe. Dzięki temu użytkownik sam wybiera ogrzewanie, z którego będzie korzystał.
  Projekty domów parterowych z kotłownią
 • Projekty domów parterowych z garażem i z kotłownią

  Nasza oferta przewiduje również projekty domów parterowych z garażem i z kotłownią. Projekt ARP Fabian CE (DOM AP2-32) charakteryzuje się prostą formą, a zarazem elegancją. Wysunięty garaż pięknie komponuje się z resztą projektu. Przestronny salon połączony z kuchnią i ze spiżarnią, daje poczucie komfortu. Zadaszony taras natomiast pozwoli cieszyć się ogrodem nawet w pochmurne dni. Z tarasu bezpośrednio można przejść do jadalni. Projekt domu mieści w sobie trzy obszerne pokoje i łazienkę połączoną z pralnią i toaletą. Sypialnia posiada własną garderobę oraz łazienkę z wanną i prysznicem. Dwustanowiskowy garaż, za którym mieści się kotłownia, z wyjściem na zewnątrz, jest dużym udogodnieniem dla mieszkańców. Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników są zaprojektowane dwa rodzaje ogrzewania: gazowe i na paliwo stałe. Dzięki temu użytkownik może wybrać, które z nich zainstaluje.
  Projekty domów parterowych z kotłownią
 • Ciekawym projektem jest także projekt ARN Kalwados CE (DOM RS2-23). Dedykowany jest czteroosobowej rodzinie. Prosta bryła projektu powoduje, iż jest on przytulny. Projekt mieści w sobie przestronne pokoje, kuchnię ze spiżarnią, garderobę, pralnię, dodatkową toaletę, kotłownię i dwustanowiskowy garaż. Duży, zadaszony taras, sąsiadujący z sypialnią i salonem jest ogromnym atutem projektu. Sypialnia i łazienka oddzielona jest od reszty domu, dzięki czemu użytkownicy mogą czuć się komfortowo. Ważny jest także podział na część dzienną i nocną. Kotłownia z kolei zaprojektowana jest na paliwo stałe i oddzielona jest od części mieszkalnej garażem.
  Projekty domów parterowych z kotłownią
 • Domy parterowe z kotłownią, projekty

  Projekt ARP Padme 3B CE (DOM AP2-36) to duży i luksusowy dom parterowy z kotłownią. Dom ten został podzielony na dwie strefy: dzienną i nocną. Duże przeszklenia oświetlają budynek przez cały rok. Pokój dzienny połączony został z otwartą kuchnią i obszerną spiżarnią. Pozostała część projektu to strefa nocna, która mieści w sobie trzy ustawne pokoje. Jeden z nich zawiera osobną garderobę i łazienkę. Część nocna posiada także drugą łazienkę z toaletą i z pralnią. Z garażu przechodzimy bezpośrednio do dużej kotłowni, w której zaprojektowano dwa rodzaje ogrzewania: gazowe oraz na paliwo stałe.
  Projekty domów parterowych z kotłownią
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty domów parterowych, projekty domów piętrowych z kotłownią oraz projekty domów z poddaszem użytkowym z kotłownią. Polecamy, naprawdę warto.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).