Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

Z KOSZTORYSEM
PROJEKTY DOMÓW PARTEROWYCH Z KOSZTORYSEM
 • Komu przyda się wycena projektu domu? Wszystkie projekty budynków w tej kategorii mają kosztorys budowlany. To propozycja dla osób, które chcą mieć pod kontrolą koszty budowy. Budowa domu jest inwestycją, która stanowi ogromne obciążenie dla budżetu. W związku z tym dobrze jest dokładnie przemyśleć każdy wydatek. Dzięki kosztorysowi, jeszcze przed zakupem projektu domu parterowego, możesz zobaczyć, jakie są orientacyjne koszty budowy.
 • Projekty domów parterowych z kosztorysem - wydatki pod kontrolą

  Gdy kupujesz projekt budynku z oszacowaniem kosztów budowy, to możesz ze sporym wyprzedzeniem zaplanować wydatki i w późniejszym czasie je kontrolować. Kosztorys jest bardzo pomocnym narzędziem przy wycenie prac budowlanych i negocjacjach z wykonawcą. Kupno projektu małego domu z wyceną to sporym ułatwieniem oraz gotowym dokumentem w czasie ubiegania się o kredyt hipoteczny. Jeżeli zależy Ci na prawidłowo zrealizowanym oraz dopracowanym planie, który będzie przygotowany przez wykwalifikowanych ludzi, to polecamy naszą bogatą ofertę projektów małych domów z kosztorysem budowy. Projektujemy budynki o niewielkiej przestrzeni. Specjalizujemy się z opracowaniu projektów domów parterowych z wyceną. To idealna oferta dla młodych rodzin, singli oraz osób starszych, które chcą uciec przed miejskim gwarem i odpocząć.
 • Projekty domów parterowych z kosztorysem - zgodne z oczekiwaniami inwestorów

  Wszystkie nasze projekty domów parterowych tanich w budowie posiadają kosztorys. Nasi klienci otrzymują go gratis. Jeżeli znajdziesz w naszej ofercie obiekt budowlany, który nie ma wyceny, to możesz zamówić jej wykonanie. Bez względu na to, czy potrzebujesz projektu nieruchomości o tradycyjnej bryle, czy z nowoczesnymi akcentami, wycena kosztów zawsze będzie dla Ciebie niezwykle przydatna. Wszystkie pomysły domów parterowych zostały stworzone z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań współczesnych inwestorów. Mają wiele nowoczesnych oraz funkcjonalnych rozwiązań. Docenią je nawet najbardziej wymagający inwestorzy.
 • Projekty domów parterowych tanich w budowie z kosztorysem

  Kosztorys budowlany zawiera: tabelę elementów z poszczególnymi etapami i kosztami, przedmiar, czyli zestawianie wszystkich prac dotyczących budowy razem z wydatkami oraz ilościami, zestawienie materiałów niezbędnych do budowy, zestawienie robocizny (wynagrodzenie wszystkich robotników razem z kosztami ich pracy), wymienienie sprzętu (wszystkie maszyny budowlane, które biorą udział w budowie domu, razem z kosztami ich wynajmu i czasu pracy). Co jeszcze można w nim znaleźć? Kosztorys budowy małego domu ma w sobie pozycje cenowe netto i bierze pod uwagę tylko część budowlaną robót. Nie ma w nim wyceny instalacji. Instalacje i podatek VAT (8%) uwzględnia się tylko wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w programie Excel.
 • Gotowe projekty domów parterowych z kosztorysem

  Jeżeli jeszcze nie wiesz, jakie są Twoje dokładne potrzeby i wymagania, zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania idealnego projektu domu parterowego, to skontaktuj się z naszą firmą.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).