Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

DOM Z GARAżEM TRZYSTANOWISKOWYM
 • Projekty domów z garażem trzystanowiskowym są znane i cenione przez inwestorów. Najpopularniejsze są oczywiście te, które posiadają garaż na dwa samochody tak zwane dwustanowiskowe, ale mamy coraz więcej klientów, którzy potrzebują miejsca na trzy auta. Ze względu na to, że proces budowy jest zawsze męczący, kosztowny i czasochłonny, to stawiamy dom tylko raz w życiu. To sprawia, że chcemy, żeby był dokładnie taki jak sobie wymarzyliśmy. W dodatku, żeby się rozwijał razem z nami i przez cały czas nadążał za naszymi oczekiwaniami.
 • Projekty domów z garażem trzystanowiskowym to idealne rozwiązanie dla inwestorów zmotoryzowanych, które potrzebują dużo miejsca na swoje samochody. W tam dużym garażu będą również bezpieczne. Nie tylko przed ciekawskimi spojrzeniami, ale również przed śniegiem, mrozem, czy blaknięciem lakieru od słońca. Niekorzystne warunki atmosferyczne potrafią każdemu samochodowi dać mocno w kość. W tej kategorii znajdziecie Państwo bardzo różne projekty domów, ale łączy je to, że mają garaż trzystanowiskowy. Dopasujemy projekt do Państwa wymagań, gustu, posiadanej działki.
 • Dom garażem wielostanowiskowym- funkcjonalność i wygoda

  Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, w której najważniejszym parametrem domu jest garaż. Zmieszczą się w nim nie jedno, czy dwa, ale aż trzy auta. Może być nawet więcej, w zależności od Twoich indywidualnych preferencji. Trzecie oraz kolejne stanowisko garażowe będzie szczególnie przydatne dla większych rodzin, w których swoje samochody mają trzy pokolenia, czyli dziadkowie, rodzice i dzieci. Dom z garażem wielostanowiskowym jest doskonałą propozycją dla tych inwestorów, którzy myślą o tym, żeby zapraszać gości i mniej posesją nie ma miejsc, w których mogliby oni zaparkować.
 • Projekty domów z garażem trzystanowiskowym- co mamy Państwu do zaoferowania?

  Wiemy o tym, że każda rodzina jest inna i ma odmienne wymagania względem domu, w którym w przyszłości zamieszka. Tak naprawdę te oczekiwania czasami są różne nawet jeżeli chodzi o poszczególnych jej członków. Jednak jeżeli w waszej rodzinie jest bardzo dużo samochodów i nigdy nie ma ich gdzie postawić, to projekty domów z garażem trzystanowiskowym będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. W takim garażu Twoje pojazdy będą chronione przed wiatrem, śniegiem, kradzieżą. Po prostu przed wszystkim możliwymi zagrożeniami albo prawie wszystkimi.
 • Gotowy projekt domu z garażem trzystanowiskowym- komfortowe rozwiązanie

  Proponujemy Ci szeroki wybór gotowych projektów domów z garażem trzystanowiskowym. Domy z potrójnym garażem stanowią bardzo zróżnicowaną kategorię. Znajdą w niej Państwo domy o różnej wielkości, o wyszukanych formach oraz konstrukcjach. To co łączy te wszystkie projekty jest pojemny garaż, będący częścią domu.
 • Projekty domów z garażem wielostanowiskowym

  Zachęcamy do oglądania naszych projektów domów z garażem wielostanowiskowym. Na pewno znajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla Ciebie i Twojej rodziny. Miejsce, które stanie się waszą ostają i realizacją marzeń. Jeśli jednak szukasz czegoś przytulniejszego polecamy naszą ofertę garażów jednostanowiskowych. Zapraszamy!
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).