Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

GARAŻ DWUSTANOWISKOWY
-15% Wizualizacja DOM DW1-99
-18% Wizualizacja DOM AF8-22
-20% Wizualizacja DOM TP1-22
-110zł Wizualizacja DOM OG2-16
-300zł Wizualizacja DOM HP2-06
-10% Wizualizacja DOM EB5-33
-110zł Wizualizacja DOM OG2-18
-10% Wizualizacja DOM EB5-34
-300zł Wizualizacja DOM HP2-10
-300zł Wizualizacja DOM HP2-04
-10% Wizualizacja DOM EB4-59
-300zł Wizualizacja DOM HP2-08
-300zł Wizualizacja DOM HP2-05
-300zł Wizualizacja DOM HP1-29
-10% Wizualizacja DOM EB5-30
PROJEKTY DOMÓW PARTEROWYCH Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM
 • Projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym to bardzo zróżnicowana kategoria. Znajdziesz w niej obiekty o różnej wielkości o rozmaitych formach oraz konstrukcjach. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich projektów z tej kategorii jest duży garaż, który mieści aż dwa pojazdy. Jest to dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które może zostać wyodrębnione z głównej bryły albo być integralną częścią domu. Mamy również osobne projekty garaży, które można wybudować niezależnie od domu. W odniesieniu do gotowych projektów domu z garażem, część z miejscami postojowymi może być zlokalizowana w linii zabudowy, wysunięta do przodu, cofnięta lub zajmować część kondygnacji podziemnej. Dwa samochody będą wymagały szerokiego wnętrz, co będzie się przekładało na wygląd oraz proporcje całego budynku. Garaż może być reprezentacyjnym elementem, często jest też dodatkową atrakcją, która podnosi funkcjonalność domu. Na płaskich dachach często znajduje się taras, który w przypadku dwustanowiskowych garaży jest bardzo przestronny. Projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym to doskonałe rozwiązanie dla większych rodzin i dla tych inwestorów, dla których ważny jest komfort, przestrzeń albo możliwość realizowania swoich zainteresowań. Propozycje budynków, które posiadają garaż dwustanowiskowy różnią się od siebie wielkością powierzchni, kształtem dachu, a w konsekwencji style, który podkreśli właściwe wykończenie elewacji oraz dobór kolorystyki zewnętrznej. Wspólny jest dla nich pomysł bezkolizyjnego połączenia funkcji gospodarczych i mieszkalnych w jednym budynku. Dzięki temu nie jest zaburzona proporcja całego budynku.
 • Projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym i dachem dwuspadowym

  Projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym i dachem dwuspadowym są obecnie często wybierane przez inwestorów. Dlatego ta kategoria jest aż tak obszerna. Standardem staje się posiadanie w rodzinie dwóch samochodów, w szczególności, że jest to podstawowy środek komunikach w dojazdach do szkoły, pracy, na większe zakupy. Co więcej dom z garażem dwustanowiskowym jest wyjątkowo funkcjonalnym rozwiązaniem. Poza miejscem postojowym dostajemy również dużą powierzchnię dodatkową, którą możemy przeznaczyć na przykład na warsztat lub pomieszczenie gospodarcze do przechowywania rowerów. Natomiast pomieszczenie nad garażem, tworzone przez dach dwuspadowy można wykorzystać na pralnię z suszarnią, pokój hobby, pokój zabaw dla dzieci, dodatkową sypialnię.
 • Domy parterowe z garażem dwustanowiskowym projekty

  Domy parterowe z garażem dwustanowiskowym projekty- sprawdź naszą ofertę! W dzisiejszych czasach domy z garażem na dwa samochodu są znaczną częścią oferty biur projektowych, które specjalizują się w tworzeniu gotowych projektów. Z uwagi na rosnące ceny nieruchomości w miastach domy najczęściej są budowane na ich obrzeżach, w bliższej lub dalszej odległości od centrum. To wymaga posiadania w garażu aż dwóch samochodów.
 • Domy parterowe z garażem dwustanowiskowym projekty

  Zachęcamy Cię do obejrzenia projektów domów parterowych z garażem dwustanowiskowym.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).