Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

PARTEROWE
Wizualizacja DOM PD3-02
     
DOM PD3-02

35 m2

Wizualizacja DOM PD20-39
     
DOM PD20-39

41 m2

Wizualizacja DOM PT1-44
     
DOM PT1-44

132 m2

Wizualizacja DOM OP1-78
     
DOM OP1-78

106 m2

Wizualizacja DOM MA2-23
     
DOM MA2-23

164 m2

Wizualizacja DOM MS6-45
     
DOM MS6-45

16 m2

Wizualizacja BUDYNEK PT6-89
     
BUDYNEK PT6-89

348 m2

Wizualizacja DOM PD4-98
     
DOM PD4-98

42 m2

Wizualizacja DOM PT2-34
     
DOM PT2-34

43 m2

Wizualizacja BUDYNEK PT6-90
     
BUDYNEK PT6-90

305 m2

Wizualizacja BUDYNEK PD20-38
     
BUDYNEK PD20-38

26 m2

Wizualizacja DOM TK1-78
     
DOM TK1-78

87 m2

Wizualizacja DOM TK1-33
     
DOM TK1-33

102 m2

-20% Wizualizacja DOM AF3-53
     
DOM AF3-53

128 m2

Wizualizacja DOM AF2-06
     
DOM AF2-06

116 m2

Wizualizacja DOM AF2-04
     
DOM AF2-04

155 m2

Wizualizacja DOM FM1-03
     
DOM FM1-03

114 m2

-20% Wizualizacja DOM AE8-43
     
DOM AE8-43

141 m2

-20% Wizualizacja DOM AE3-72
     
DOM AE3-72

263 m2

PROJEKTY DOMóW PARTEROWYCH Z DACHEM JEDNOSPADOWYM
 • Dachy jednospadowe bardzo często wykorzystuje się do pomieszczeń gospodarczych bądź technicznych, takich jak: garaże, kotłownie czy tzw. przybudówki. Z kolei projekty domów parterowych z dachem jednospadowym to piękne i eleganckie domy jednorodzinne. Dedykowane są przede wszystkim miłośnikom nowoczesnych rozwiązań. Prosta bryła i nieskomplikowana konstrukcja to główne atuty takich projektów Warto zaznaczyć, iż projekty domów parterowych z dachem jednospadowym są tanie w budowie. Dach jednospadowy zwany inaczej jednopołaciowym bądź pulpitowym powraca do łask, ciesząc się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów. Oryginalny wygląd, który idealnie komponuje się z nowoczesnym designem, to główne atuty projektów domów parterowych z dachem jednospadowym.
 • Projekt domu parterowego z dachem jednospadowym

  Nasza oferta zawiera sporo nowości projektów domów parterowych z dachem jednospadowym. Na szczególną uwagę zasługuje projekt domu NA FX-1 CE (DOM NA1-14). Elegancka i niespotykana forma budynku jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, kochających nowoczesny design. Dom ten jest tani w budowie, a komfort użytkowania jest ogromny. Poprzez swoją konstrukcję i budowę niespełna 90m2 powierzchni, optycznie zwiększa się. Strefa dzienna oddzielona jest od strefy nocnej, dzięki czemu użytkownicy mogą poczuć się komfortowo. Część dzienna składa się z salonu, otwartej kuchni i jadalni oraz łazienki z wanną. Strefa nocna z kolei zawiera dwa osobne pokoje. Drewniane elementy, ozdabiające białą elewację, są idealnym pomysłem, cieszącym oko. Dodatkowo elementy te dodają projektowi nowoczesnego designu.
  Projekty domów parterowych z dachem jednospadowym
 • Domy parterowe z dachem jednospadowym, projekty

  Z kolei projekt AC EX 7 (z wiatą) Energo Plus CE (DOM AF2-04) to wyjątkowa, a zarazem minimalistyczna propozycja domu parterowego z dachem jednospadowym. Połączenie bieli z drewnianymi akcentami sprawia, że projekt ten nabiera przytulnego charakteru. Imponujące przeszklenia oświetlają wnętrze naturalnym światłem. Budynek wyposażono w pompę ciepła oraz system solarny, dzięki czemu dom jest wysoce-energooszczędny. Wiata garażowa przeznaczona jest na dwa pojazdy. Projekt podzielony jest na dwie części: dzienną i nocną. Strefa dzienna mieści w sobie kuchnię, salon, łazienkę dla gości oraz garderobę. Piękny i obszerny taras to doskonałe miejsce na spotkania towarzyskie. Strefa nocna natomiast zawiera trzy sypialnie. Dwie z nich mają osobną garderobę. Oprócz tego w korytarzu mieści się obszerna łazienka z wanną, przeznaczona dla mieszkańców.
  Projekty domów parterowych z dachem jednospadowym
 • Dom parterowy z dachem jednospadowym

  Projekt AC Flat G2 CE (DOM AE3-72) to piękny i innowacyjny dom parterowy, z garażem dwustanowiskowym. Niespotykany i nowoczesny design to ogromny atut tego projektu. Czarno-limonkowa elewacja jest ciekawą propozycją dla miłośników niekonwencjonalnych rozwiązań. Dom przeznaczony jest dla pięcioosobowej rodziny. Układ budynku jest bardzo funkcjonalny. W centrum domu znajduje się część dzienna. Po bokach natomiast mieszczą się sypialnie z łazienkami, garderoby oraz gabinet i jadalnia. Innowacyjnym i niespotykanym rozwiązaniem jest uniesienie o pół poziomu domu kuchni i jadalni. Dzięki temu z jadalni możemy w komfortowy sposób obserwować strefę dzienną oraz ogród.
  Projekty domów parterowych z dachem jednospadowym
 • Projekt DCE Otulony CE (DOM TK1-33) to projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego, utrzymany w przyjemnym i kameralnym klimacie. Prosta i nieskomplikowana bryła to ogromny atut tego projektu. Został zaprojektowany z myślą o terenach górskich. Przestrzeń domu jest bardzo funkcjonalna. Pomimo małej powierzchni użytkowej, projekt podzielony jest na dwie części: dzienną i nocną. W centrum domu znajduje się salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią. W części nocnej mieszczą się z kolei trzy sypialnie. Jedna z nich ma osobną łazienkę. W budynku znajduje się także ogólnodostępna łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz pomieszczenie techniczne.
  Projekty domów parterowych z dachem jednospadowym
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty domów parterowych z dwuspadowym dachem, projekty domów piętrowych z dachem jednospadowym oraz projekty garaży z dachem jednospadowym. Polecamy, naprawdę warto.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).