Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

Z BASENEM
-500zł Wizualizacja DOM CP1-91
     
DOM CP1-91

174 m2

-500zł Wizualizacja DOM KH2-99
     
DOM KH2-99

131 m2

-500zł Wizualizacja DOM CP1-74
     
DOM CP1-74

142 m2

-500zł Wizualizacja DOM CP1-51
     
DOM CP1-51

125 m2

-500zł Wizualizacja DOM CP1-37
     
DOM CP1-37

130 m2

Wizualizacja BUDYNEK AG4-29
     
BUDYNEK AG4-29

30 m2

Wizualizacja DOM TZ2-41
     
DOM TZ2-41

138 m2

PROJEKTY DOMóW PARTEROWYCH Z BASENEM WEWNęTRZNYM
 • Pośród największej oferty projektów domów parterowych na rynku, która znajduje się na stronie Pracownia-projekty.dom.pl trudno znaleźć domy parterowe z basenem wewnętrznym Projekty domów parterowych to kategoria domów w której ciągle pojawiają się nowe, ciekawe projekty oferujące komfort, wygodę i nowe rozwiązania funkcjonalne, takie jak baseny wewnętrzne. Jeśli inwestor nie może znaleźć w naszej ofercie określonego rozwiązania to zawsze może poprosić naszych architektów o stworzenie dla niego wyjątkowego projektu domu o jednej kondygnacji, zwanego potocznie parterówką z wygodami uwzględniającymi jego preferencje. Wystarczy, że zwróci się opracowanie indywidualnego projektu domu parterowego z basenem wewnętrznym. Domy parterowe podzielone są na dwie strefy: dzienną i nocną , które rozłożone są na przeciwległych częściach domu. Brak schodów to duży atut domów parterowych, szczególnie dla dzieci i osób starszych.
 • Projekt domu parterowego z basenem krytym

  Projekty domów z basenem krytym dedykowane są osobom, które pragną luksusu i komfortu. Projekt domu parterowego z basenem wewnętrznym są dostępne w naszej ofercie na zamówienie indywidualne. Ciekawym projektem zawierającym basen kryty jest projekt ARC Alan z basenem i z jednostanowiskowym garażem CE (DOM AR4-36). Nowoczesna forma budynku sprawia, iż dom cieszy się zainteresowaniem wśród inwestorów. Dom ten dedykowany jest pięcioosobowej rodzinie. Na parterze znajduje się przestronny salon z przytulnym kominkiem. Kuchnia z obszerną jadalnią zapewnia wysoki standard użytkowania przestrzeni. Podział na część prywatną z wygodnym gabinetem oraz część techniczną ze spiżarnią, pralnią, garażem i kotłownią jest bardzo przejrzysty. Kryty basen znajduje się w części ogrodowej. Dużym udogodnieniem jest to, że część rekreacyjna łączy się bezpośrednio z częścią mieszkalną. Na piętrze natomiast znajduje się część prywatna, w której znajduje się sypialnia z widokiem na ogród i garderobą, z osobną łazienką. Dodatkowo w części prywatnej znajdują się dwa pokoje ? każdy z małą łazienką. Dom posiada kolektory słoneczne, wentylację mechaniczną z rekuperatorem i gruntowym wymiennikiem ciepła.
  Projekty domów parterowych z basenem wewnętrznym
 • Projekty domów z basenem wewnętrznym

  Atrakcyjnym projektem domu z basenem wewnętrznym jest projekt AC Kaj G2 CE (DOM AE4-71), dedykowany pięcio- bądź sześcioosobowej rodzinie. Niebanalnym rozwiązaniem jest wydzielenie w projekcie dodatkowego mieszkania dla dwóch osób. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się, kiedy przyjdą goście, zapewniając zarówno gościom, jak i domownikom maksymalny komfort i prywatność. Dom posiada dwustanowiskowy garaż. Na parterze znajduje się część rekreacyjna z basenem wewnętrznym oraz sauną. Strefa nocna z kolei ulokowana jest na piętrze, gdzie znajduje się także drugie mieszkanie przeznaczone dla gości. Mieszkanie to składa się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, garderoby i łazienki. Dodatkowym pomieszczeniem jest piwnica, która może pełnić rolę tzw. schowka. Projekty domów z basenem wewnętrznym to grupa projektów dla osób o zasobnym portfelu i wysokich wymaganiach funkcjonalnych. Pomimo tych ograniczeń , projekty z basenem są chętnie oglądane przez Inwestorów, być może planują ich budowę, jako drugie domu w późniejszym okresie.
  Projekty domów parterowych z basenem wewnętrznym
 • Projekty domów z basenem krytym

  Z kolei projekt PT Hidalgo CE (DOM PT7-69) dedykowany jest osobom, które pragną obszernego i luksusowego domu wyposażonego w basen. Półokrągły portal, znajdujący się nad wejściem do domu przyciąga uwagę, prezentując się bardzo oryginalnie. Projekt posiada dwustanowiskowy garaż, ulokowany pod skosem w stosunku do całego budynku. Skos ten pozwolił stworzyć więcej przestrzeni dla basenu. Po lewej stronie od wejścia znajduje się garderoba i łazienka. Po tej samej stronie znajduje się także wejście na kryty basen, który został zaopatrzony w niewielką toaletę. To bardzo funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie. Na parterze mamy także pomieszczenie gospodarcze oraz pokój z bezpośrednim wyjściem na taras, połączony z łazienką. Ten projekt domu z basenem krytym stworzono z wysokim rozmachem architektonicznym. Właściciel takiego domu może pochwalić się nie tylko gustem i wyjątkowym domem, ale również domem o nowoczesnej i niebanalnej architekturze i rzadko spotykanej funkcji. Projekty domów z krytym basenem to wyjątkowe budynki, wybierane przez majętnych inwestorów poszukujących rozwiązań umożliwiających relaks i wypoczynek.
  Projekty domów parterowych z basenem wewnętrznym
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty domów parterowych z poddaszem, projekty domów piętrowych z basenem oraz projekty domów jednorodzinnych z basenem. Polecamy, naprawdę warto.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).