Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

Z BALI DREWNIANYCH
Wizualizacja DOM K3-25
     
DOM K3-25

71 m2

Wizualizacja DOM K3-41
     
DOM K3-41

139 m2

Wizualizacja DOM PK1-36
     
DOM PK1-36

194 m2

Wizualizacja DOM PK7-55
     
DOM PK7-55

143 m2

Wizualizacja DOM PK8-29
     
DOM PK8-29

86 m2

Wizualizacja DOM PK5-21
     
DOM PK5-21

94 m2

Wizualizacja DOM PK9-58
     
DOM PK9-58

167 m2

Wizualizacja DOM PK7-88
     
DOM PK7-88

116 m2

Wizualizacja DOM K4-99
     
DOM K4-99

116 m2

Wizualizacja DOM PK9-45
     
DOM PK9-45

112 m2

Wizualizacja DOM PD21-54
     
DOM PD21-54

118 m2

PROJEKTY DOMóW DREWNIANYCH Z KOSZTORYSEM
 • Projekty domów drewnianych z kosztorysem są kupowane przez inwestorów pragnących wiedzieć za ile wybudują dany budynek i ile będą ich kosztować poszczególne prace. Kosztorys do domu drewnianego może kosztować około 300-500 zł w zależności od wielkości domu. W promocji można kupić dom z kosztorysem za 1 zł. W naszej ofercie jest wiele atrakcyjnych i eleganckich projektów domów drewnianych z kosztorysem. Ich wysoka funkcjonalność, zapewnia pełen komfort użytkowania. Dodatkowo bardzo dużo projektów domów drewnianych budowana jest w technologii energooszczędnej. Drewniane domy możemy podzielić na dwie kategorie: domy szkieletowe oraz domy z bali. Te pierwsze są lekkie, a czas ich budowy jest szybki i ekonomiczny. Ściany konstrukcyjne domów drewnianych powstają w halach produkcyjnych, co zdecydowanie skraca czas budowy i realizacji projektu. Domy w technologii szkieletowej powstają w ciągu trzech miesięcy. Konstrukcja ścian domów z bali jest zbudowana z pionowych słupów, między które wsuwa się grube bale ułożone poziomo. Wełna mineralna izoluje ciepło budynku. Warto zaznaczyć, że ściany domów z bali są cięższe niż ściany szkieletów, ale ich masa całkowita jest mniejsza niż w przypadku ścian murowanych. Koszt wybudowania domu z drewna jest uzależniony od wielu czynników, dlatego warto zakupić lub otrzymać kosztorys razem z projektem. Tymi czynnikami są, m.in.: wielkości działki, rodzaju projektu czy technologii, w jakiej dom ten zostanie zbudowany. W naszej ofercie posiadamy także projekty domów piętrowych z kosztorysem oraz projekty domów szkieletowych z kosztorysem.
 • Domy drewniane z kosztorysem

  Kupując projekty domów drewnianych z kosztorysem od razu wiemy , ile dana budowa może nas kosztować. Istotnym kosztem jest drewno konstrukcyjne. Odpowiednio wysuszone drewno, posiadające wilgotność nieprzekraczającą 18% jest niezbędne by dom był trwały i stał przez lata. Na rynku dostępne są materiały z tzw. średniej półki, ale ich użycie z pewnością nie zapewni wysokiej żywotności i wytrzymałości domu. Decydując się więc na dom z drewna, warto zainwestować w dobre jakościowo materiały budowlane. Wynajęcie odpowiednich fachowców ma również duże znaczenie. Budowa domów drewnianych, zarówno tych szkieletowych, jak i tych z bali wymaga dużej precyzji i doświadczenia.
 • Dom z drewna z kosztorysem

  Domy z drewna wykonane w technologii szkieletowej są tańsze w budowie od domów z bala . Warto jednak pamiętać, że nie dotyczy to domów budowanych w technologii energooszczędnej czy pasywnej. Zaletą budowy domów z drewna jest to, że można je wznosić o dowolnej porze roku. Ich czas budowy trwa kilka miesięcy. To duża różnica, w porównaniu do domów w zabudowie murowanej. Ich budowa może potrwać nawet do trzech lat.
 • Domki drewniane z kosztorysem - gotowe projekty

  Domki drewniane z kosztorysem to często domki letniskowe, gotowe projekty takich domków często są budowane na terenach rekreacyjnych. Już na początku inwestor wie, ile wyniesie go budowa. Jest to bardzo ważne, ponieważ obecnie budujemy ze środków pożyczonych z banków. Spośród wielu domków drewnianych chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na Interesującym domek drewniany wg projektu DA 103 B-T CE (DOM DS5-17). To dom dedykowany cztero- bądź pięcioosobowej rodzinie, a przy adaptacji strychu na dodatkowe pomieszczenia dom ten pomieści nawet siedmioosobową rodzinę. Po lewej stronie od wejścia mieści się kuchnia z funkcjonalną spiżarnią. Dalej znajdą Państwo przestronny salon z jadalnią oraz przytulnym kominkiem i bezpośrednim wyjściem na taras. Duża łazienka połączona jest z pralnią. Parter przewiduje także cztery pokoje sypialniane. Jeden z nich ma osobną garderobę. Projekt przewiduje także dwustanowiskowy garaż, z tyłu którego znajduje się kotłownia.
  Projekty domów drewnianych z kosztorysem
 • Warto zapoznać się też z projektami domów parterowych z kosztorysem.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).