Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

Z KOSZTORYSEM
-20% Wizualizacja DOM AF9-82
     
DOM AF9-82

246 m2

Wizualizacja DOM JA1-02
     
DOM JA1-02

148 m2

-250zł Wizualizacja DOM ST5-03
     
DOM ST5-03

133 m2

-250zł Wizualizacja DOM MS5-55
     
DOM MS5-55

120 m2

-250zł Wizualizacja DOM ST6-71
     
DOM ST6-71

131 m2

-250zł Wizualizacja DOM ST3-79
     
DOM ST3-79

190 m2

-250zł Wizualizacja DOM MS5-29
     
DOM MS5-29

118 m2

-250zł Wizualizacja DOM MS4-81
     
DOM MS4-81

120 m2

Wizualizacja DOM MS4-85
     
DOM MS4-85

121 m2

-250zł Wizualizacja DOM MS4-79
     
DOM MS4-79

118 m2

Wizualizacja DOM MS4-86
     
DOM MS4-86

121 m2

Wizualizacja DOM MS5-58
     
DOM MS5-58

121 m2

PROJEKTY DOMóW BLIźNIACZYCH Z KOSZTORYSEM
 • Projekty domów bliźniaczych to doskonałe rozwiązanie dla osób, posiadających rodziny wielopokoleniowe. To także idealny pomysł dla tych, którzy pragną mieć sąsiada obok siebie, zachowując przy tym prywatność. Zaletą takich domów jest obniżony koszt budowy, ze względu na wspólną ścianę oraz dach. Domy bliźniacze zbudowane są z dwóch segmentów, będących swoim lustrzanym odbiciem. Mają także ten sam układ funkcjonalny. Decydując się na dom w zabudowie bliźniaczej, warto zwrócić uwagę na izolację akustyczną wspólnej ściany. Koszt budowy tego typu domu zależy od wielu czynników zewnętrznych. Dlatego warto wybrać jeden z projektów domów bliźniaczych z kosztorysem, co pozwoli na zaplanowanie kosztów budowy i późniejsze stale monitorowanie kosztów podczas budowy. Do każdego projektu można zamówić kosztorys. Cześć projektów posiada już przygotowany kosztorys, który zwykle jest trochę tańszy niż ten przygotowany na zamówienie. Warto również zapytać Biuro Obsługi Klienta o promocje, ponieważ często kosztorys jest oferowany do wybranego projektu za 1 zł. Parterowe domy w zabudowie bliźniaczej są mniej praktyczne niż projekty z poddaszem użytkowym, głownie dlatego, że zajmują większą część działki , a domy bliźniacze zazwyczaj budowane są na małych działkach w miastach. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne domy bliźniacze, z dachem dwuspadowym. Warto więc sprawdzić naszą ofertę. Polecamy również projekty domów bliźniaczych nowoczesne.
 • Projekt domów bliźniaczych z kosztorysem

  Ciekawą propozycją projektu domu bliźniaczego jest projekt KR Riva 2 CE (DOM KR6-07). To nowoczesny dom, w którym w wyjątkowy sposób zastosowano materiały elewacyjne. Połączenie białej elewacji, kamieni i elementów z drewna tworzą spójną i harmonijną kompozycję. Dodatkowo popielate detale podkreślają innowacyjny charakter projektu. Rozmieszczenie pomieszczeń w obu lokalach jest identyczne. Na parterze mieści się pokój dzienny z kuchnią, łazienka, gabinet oraz dodatkowe pomieszczenie, które może być pokojem gościnnym. Na piętrze z kolei mamy do dyspozycji trzy sypialnie oraz dużą łazienkę z wanną. Jest popularny projekt domu , więc kosztorys jest dla niego dostępny.
  Projekty domów bliźniaczych z kosztorysem
 • Domy bliźniacze z kosztorysem

  Innym atrakcyjnym domem bliźniaczym jest projekt ARC Wydrzyk Bliźniak A-BL2 CE (DOM AR8-29). Dzięki zwartej bryle i prostej konstrukcji budynku, projekt ten jest tani w budowie i późniejszej eksploatacji. Drewniane elementy na elewacji prezentują się bardzo elegancko. Część wejściowa mieści w sobie wiatrołap z funkcjonalną garderobą, hol oraz schody na piętro. Otwarta na salon kuchnia, posiada praktyczną spiżarkę, w której pomieszczą Państwo wszystkie artykuły spożywcze. W salonie umieszczono przytulny kominek. Projekt przewiduje także jednostanowiskowy garaż oraz kotłownię na paliwo stałe. Na piętrze z kolei wydzielono trzy sypialnie oraz łazienkę, dostępną z holu. Atutem tego projektu domu jest dostępny kosztorys. W ofercie znajduje się wiele domów bliźniaczych z koszorysem.
  Projekty domów bliźniaczych z kosztorysem
 • Gotowe projekty domów bliźniaków z kosztorysem

  Gotowym projektem domu w zabudowie bliźniaczej jest także projekt ARC Turkawka II Bliźniak A1-BL CE (DOM AR8-14). To mały dom, o prostej i kwadratowej bryle. Dzięki temu, dom jest bardzo oszczędny i tani w budowie. Otwarta na salon i jadalnię kuchnia, posiada spiżarnię. W holu natomiast mieści się niewielka toaleta oraz schody na piętro. Projekt przewiduje także jednostanowiskowy garaż. Na pietrze mieszczą się trzy sypialnie i duża łazienka z wanną. Strych można zaadaptować na praktyczna garderobę.
  Projekty domów bliźniaczych z kosztorysem
 • Warto zapoznać się też z projektami domów szkieletowych z kosztorysem oraz projektami domów jednorodzinnych drewnianych.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).