Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

PROJEKTY BUDYNKóW GOSPODARCZYCH I GARAżY
 • Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektów budynków gospodarczych i garaży. W naszej ofercie mamy również projekty wiat. W tej kolekcji znalazł się szeroki zakres projektów, które są odpowiednie do wybudowania ich na każdego rodzaju działce. Bardzo dobrze uzupełniają one program gospodarczy projektów domów. Mają bardzo różnorodny charakter, co powoduje, że można je dopasować do praktycznie każdego stylu architektonicznego budowanego domu. Gdy decydujesz się na zrealizowanie projektu budynku gospodarczego, wiaty lub garażu, który w żaden sposób nie łączy się z projektem domu, to dzięki temu możesz uzyskać dodatkowe miejsce w domu. Możesz je przeznaczyć na przykład na dodatkowy pokój na parterze albo powiększyć swoją strefę dzienną. Mamy bardzo szeroki wybór projektów budynków gospodarczych i garaży. Dostępne w ofercie naszej pracowni projekty garaży można podzielić z uwagi na ilość miejsc parkingowych i dodatkowe funkcje. Znajdują się w tej kolekcji między innymi garaże z miejscem na jeden, dwa albo trzy samochody. Mogą być pokryte dachem płaskim, dwu lub trzyspadowym. W dodatku zazwyczaj ich funkcje są uzupełnione przez wkomponowaną w bryłę wiatę garażową, jedno lub dwustanowiskową. Jej wykończenie nadaje całości indywidualny charakter. Aby zwiększyć komfort naszych Klientów niektóre z naszych projektów budynków gospodarczych i garaży mają dodatkowe wejście z przodu, boku lub tyłu budynku.
 • Projekty budynków gospodarczych i garaży- co możemy Ci zaoferować?

  Budynek gospodarczy mogę pełnić rolę nie tylko garażu, ale również miejsca, w którym przechowywane są różnego rodzaju narzędzia oraz urządzenia. Nasze projekty budynków gospodarczych i garaży dają możliwość efektywnego i funkcjonalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Każdy projekt budynku gospodarczego i garażu wykonany jej w naszej pracowni przez doświadczonego projektanta. W dodatku jest zgodny z obowiązującymi normami oraz przepisami. Wśród naszym propozycji znajdą Państwo projekty budynków gospodarczych w technologii szkieletowej i murowanej. W naszej ofercie są dostępne też budynki blaszane otynkowane.
 • Gotowe projekty budynków gospodarczych i garaży- nasza oferta

  W naszej ofercie mamy bardzo szeroką ofertę gotowych projektów budynków gospodarczych i garaży. W tej kategorii znajdują się projekty osobnych garaży. Czasami są one rozbudowane o część gospodarczą. Garaż pełni funkcję obiektu, który znacznie podnosi komfort. Czasami jest też potrzebny do uzupełnienia struktury domu. Pomieszczenie na samochód zapewnia ochronę pojazdu przed czynnikami atmosferycznymi, głównie przed słońcem i śniegiem. Samochód chroniony jest przed korozją. W dodatku nie musisz tracić czasu na przygotowanie go do jazdy. Co więcej w zimie nie ma konieczności odśnieżania auta. W lato natomiast nie trzeba chłodzić nagrzanego pojazdu.
 • Projekt budynku gospodarczego i garażu- stworzymy go specjalnie dla Ciebie

  Jeżeli chcesz mieć na swojej działce budynek inny niż wszyscy, to zamów i nas projekt budynku gospodarczego i garażu. To oferta dla osób, które chcą chronić swój samochód przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapraszamy do nas!
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty budynków usługowych, projekty budynków handlowych, projekty budynków gospodarczych.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).